fot. Legionisci.com
REKLAMA

NS: Oprawa na meczu z Lechem

Nieznani Sprawcy - Wiadomość archiwalna

Drodzy kibice, Już jutro Legia może sprawić by nasz odwieczny rywal umocnił swoją pozycję na dnie tabeli. W normalnych okolicznościach mecz z ligowym outsiderem nie wzbudza większych emocji, tym razem jest jednak inaczej. Każdy z Was musi przyjść by wspomóc w walce naszą Legię. Wspólnie możemy sprawić, że będzie to dla nas wszystkich wyjątkowe wydarzenie. Przygotowana przez NaS oprawa wymaga by przynajmniej Żyleta i trybuna wschodnia zapełniły się do ostatniego miejsca.

Prosimy, aby każdy z Was przyszedł na stadion najwcześniej jak to tylko możliwe i dokładnie zapoznał się z NaSzymi instrukcjami.

Na meczu z Lechem zadebiutuje też nowe gniazdo ze stanowiskami na cztery bębny. Obowiązkiem każdego z Was jest 90 minut fanatycznego dopingu, bez względu na wynik!

Chcielibyśmy jak najczęściej móc ubarwiać spotkania Legii NaSzymi oprawami. Wiedzcie, że bez Waszego wsparcia i hojności byłoby to niemożliwe. Dlatego przed jutrzejszym meczem każdy z Was będzie miał możliwość dorzucić swoje "trzy grosze" do budowy legijnego ruchu ultras.

Nasze puszki zastaniecie przed każdym z wejść - liczymy na Was.
Do zobaczenia na stadionie!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.