Stadion Legii Warszawa z lotu ptaka - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Trening: Powroty Dudy i Żyro

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środę punktualnie o godzinie 16:30 rozpoczął się ostatni trening przed czwartkowym meczem w Lidze Europy. Legioniści standardowo rozpoczęli zajęcia od zbiórki, podczas której Stanisław Czerczesow przekazał swoim podopiecznym kilka ważnych informacji. Zaraz po tym rozpoczęło się rozbieganie, które trwało dobrych kilkanaście minut. W tym samym czasie z boku Krzysztof Dowhań i Gintaras Stauce rozgrzewali Dusana Kuciaka oraz Arkadiusza Malarza.

Wspólnie z kolegami trenowali Ondrej Duda i Michał Żyro, którzy ostatnio przechodzili rehabilitację po odniesionych kontuzjach. Obydwaj niebawem powinni być już do dyspozycji trenera. Oprócz tego po murawie stadionu biegał Branimir Galić. Serb na co dzień występuje w drugiej drużynie stołecznego klubu.

Po zakończonym truchcie legioniści ustawili się w okręgu. Pośrodku nich stanął Władimir Panikow, który pokazywał, jakie ćwiczenia mają teraz wykonywać. Rozgrzewka w miejscu trwała kilka minut, a w jej trakcie Stanisław Czerczesow podszedł do Ondreja Dudy i powiedział mu kilka słów. Niebawem piłkarze Legii dostali do nogi piłki, lecz tego, co z nimi się działo nie było dane nam już się dowiedzieć. Kilkanaście sekund po upłynięciu umówionego kwadransa trening został zamknięty dla przedstawicieli mediów.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.