Krzysztof Dębek, trener rezerw - fot. turi / Legionisci.com

III liga: Warta Sieradz 3-4 Legia II Warszawa

W 14. kolejce III ligi łódzko-mazowieckiej Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe z Wartą Sieradz 4-3. Jest to już siódme zwycięstwo stołecznego zespołu z rzędu! Za dwa tygodnie legioniści podejmą w Nowym Dworze Maz. Wartę Działoszyn.

W 19. minucie meczu Branimir Galić podał w pole karne do Roberta Bartczaka, który wpakował piłkę do siatki. W 34. minucie gospodarze doprowadzili do remisu. Kolejne trzy bramki padły już po przerwie, i to w odstępie zaledwie 6 minut! Najpierw Adam Ryczkowski dał Legii prowadzenie, a trzy minuty później skutecznie egzekwowanym rzutem karnym podwyższył je Bartłomiej Urbański. W 66. minucie padł drugi gol dla Warty. Do wyrównania doprowadził Marcin Kobierski, który pokonał Jakuba Szumskiego w 90. minucie spotkania. W ostatniej akcji meczu wynik ustalił Michał Kopczyński.

III liga: Warta Sieradz 3-4 (1-1) Legia II Warszawa
0-1 - 19' Robert Bartczak
1-1 - 34' Patryk Krymarys
1-2 - 60' Adam Ryczkowski
1-3 - 63' (k) Bartłomiej Urbański
2-3 - 66' Michał Bogdan
3-3 - 90' Marcin Kobierski
3-4 - 90+ Michał Kopczyński

Legia II: Jakub Szumski - Jakub Szrek, Wojciech Kochański, Arkadiusz Najemski, Eryk Rakowski (69' Mateusz Hołownia) - Michał Kopczyński, Bartłomiej Urbański - Branimir Galić (59' Michał Suchanek), Miłosz Szczepański (80' Michał Trąbka), Robert Bartczak - Adam Ryczkowski (66' Kamil Anczewski)

Warta: Kamil Adamek, Patryk Krymarys, Piotr Nawrocki, Przemysław Sosnowski, Piotr Bartłoszewski, Marcin Wałęski, Kamil Pluta (65' Bartłomiej Stasiak), Michał Bogdan (83' Piotr Kobierski), Jarosław Szyc (77' Przemysław Różycki), Łukasz Mitek (65' Bartosz Narożnik), Marcin Kobierski