Thomas von Heesen - fot. Mishka / Legionisci.com

von Heesen: Popełniliśmy dużo błędów

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Thomas von Heesen (trener Lechii): W pierwszej połowie gra była otwarta, było dużo walki. 15 minut przed przerwą złapaliśmy właściwy rytm, mieliśmy kilka dogodnych sytuacji. Po bramce na 1-0 nie byliśmy w stanie zatrzymać podań legionistów, sfaulować, czy jakoś inaczej zareagować. Nie było kontaktu z piłkarzami Legii. Błędy obrońców i naszego bramkarza spowodowały utratę drugiej bramki.
To było duże potknięcie. Ciężko coś takiego zobaczyć na co dzień. Mówiłem w przerwie chłopakom, żeby uważali na podania do tyłu. Zdobyliśmy bramkę na 2-1, ale bardzo szybko Legia strzeliła kolejną. Tu był kolejny błąd, w ogóle mój zespół popełnił ich bardzo dużo. Legia była lepsza technicznie i pod względem doświadczenia. W tych elementach widać było różnicę. Obrona miała dzisiaj złe momenty, graliśmy przecież z bardzo silnym zespołem. Musimy szybko zapomnieć o tym meczu i iść dalej.