Michał Kopczyński - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 3-0 Warta Działoszyn. Powrót Żyry

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W 15. kolejce III ligi łódzko-mazowieckiej drużyna rezerw Legii Warszawa pokonała w Wartę Działoszyn 3-0. Do przerwy w spotkaniu, które rozegrane w Nowym Dworze Mazowieckim, było 0-0. W drugiej połowie prowadzenie Legii dał Michał Kopczyński, 4 minuty później trafił Konrad Michalak, a wynik ustalił Michał Suchanek. Było to ósme z rzędu zwycięstwo podopiecznych Krzysztofa Dębka. Pierwsze spotkanie od 3 miesięcy rozegrał Michał Żyro. Legionista przebywał na placu gry przez godzinę.

III liga: Legia II Warszawa 3-0 (0-0) Warta Działoszyn
1-0 - 70' Michał Kopczyński (głową, as. Bartłomiej Urbański z rzutu rożnego)
2-0 - 74' Konrad Michalak (dobitka strzału Arkadiusza Piecha)
3-0 - 90' Michał Suchanek (głową, as. Adrian Małachowski z rzutu rożnego)

Legia II: Szumski - Szrek, Zawal, Najemski, Hołownia - Kopoczyński, Urbański (78' Małachowski) - Żyro (62' Michalak), Szczepański (68' Anczewski), Galić (46' Suchanek) - Piech