fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Mistrzów. 20 lat minęło - kolejne odcinki

Woytek, źródło: sport.tvp.pl - Wiadomość archiwalna

TVP Sport emituje kolejne odcinki programu "Legia Mistrzów. 20 lat minęło", w którym przedstawiane są wspomnienia i kulisy meczów Legii w pamiętnym sezonie 1995/96. Poniżej możecie obejrzeć odcinki numer 5, 6 i 7 opublikowane na sport.tvp.pl. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz odcinki 1-4

Legia Warszawa - Blackburn Rovers (odc. 5)



Blackburn Rovers - Legia Warszawa (odc. 6)



Rosenborg Trondheim - Legia Warszawa (odc. 7)


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Zibi777 - 14.11.2015 / 17:27, *..dynamic.chello.pl

Ze. Spartakiem to były zimne dni.. :)

odpowiedz
do Zielony - 13.11.2015 / 10:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wyluzuj zielony to była ironia tak dawno to było że myślałem że już tylko ja to pamiętam:) a pisząc o kombatantach miałem na myśli siebie:)

odpowiedz
Zielony 69 do heh? - 12.11.2015 / 21:00, *..254

Jak ci kiedyś weteran ze łba wywali to szacunek zaczniesz mieć do starszej braci!!!Pomyśl co piszesz ydjoto!

odpowiedz
zielony69 - 12.11.2015 / 20:55, *..254

To były piękne dni gdyśmy na Moskwę szli...!!!!!!!!!!!!!!!To se ne wrati!

odpowiedz
e(L)o - 12.11.2015 / 19:49, *..sieradz.vectranet.pl

historia typu: Remis na Wembley. Nasze dzieci swoim wnukom będą opowiadać!

odpowiedz
heh - 12.11.2015 / 18:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Hehheh jeszcze kilka lat a będziemy opowiadać: "są jeszcze weterani co pamiętają Legię w LM" ale niewiele ich kombatanci po 90-ce:)

odpowiedz
dziedzic pruski - 12.11.2015 / 18:22, *..play-internet.pl

20 lat... tragedia godna wembley i zwycieskiego remisu... oby to by£ ostatni taki jubileusz .
Piast gliwice , czy Legia?

odpowiedz
Kufe(L) - 12.11.2015 / 16:41, *..51.wlantech.pl

Łezka się w oku zakręciła...

odpowiedz