Mateusz Szwoch wraca do gry - fot. Woytek / Legionisci.com

Szwoch: Nie mam taryfy ulgowej

Woytek, źródło: legia.sport.pl - Wiadomość archiwalna

- Od kiedy dostałem zgodę na grę, to nie ma taryfy ulgowej, jestem pełnoprawnym członkiem zespołu. Nie miałem z trenerem dłuższej, indywidualnej rozmowy. Myślę, że sygnał odnośnie do swojej sytuacji dostanę we wtorek przy ogłoszeniu kadry meczowej. To pokaże, w którym miejscu jestem - mówi w rozmowie z legia.sport.pl Mateusz Szwoch.
- Staram się o tym nie myśleć. Nie wiem, czy "drugi debiut" zaliczę w środę, czy może trochę później. Najbardziej cieszę się z tego, że lekarze w końcu wyrazili zgodę na to, bym pojawił się na boisku. A co będzie dalej? Czas pokaże. Jeśli we wtorek zobaczę swoje nazwisko w osiemnastce meczowej, to wtedy zacznę myśleć, czy pojawię się na boisku. (...) Nie mogę i nawet nie chcę już do tego wszystkiego wracać. Muszę patrzeć w przód i koncentrować się na tym, co jest teraz. Nie chcę, by jeszcze ktoś wspominał moje problemy. Normalnie trenuję, jestem pełnoprawnym członkiem drużyny, i kropka - dodał Szwoch.

Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.