REKLAMA
REKLAMA

Historia weterana wojennego, Tomasza Rożniatowskiego

Bodziach, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

W minionym sezonie Legia w ramach akcji "Charytatywna Wiosna Legii Warszawa" wsparła finansowo organizację działającą na rzecz weteranów wojennych i ich rodzin. Tomasz Rożniatowski służył m.in. w Afganistanie, gdzie podczas misji stracił rękę. Nie przeszkadza mu to jednak w dopingowaniu naszego klubu z trybun stadionu przy Łazienkowskiej oraz czynnym treningom w Legia Fight Club.

"Dzięki takim akcjom, jak ta przeprowadzona przez Legię, zmienia się podejście ludzi do weteranów i żołnierzy. To będzie wtedy zauważalnie nie tylko na trybunach, ale również na ulicy. To co się stało na tym meczu, to jak zostaliśmy przyjęci - czuję to do dzisiaj" - mówi Tomek.

Zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału i chwili refleksji... Skoro osoba bez ręki trenuje kilka razy w tygodniu w LFC, zamierza startować w zawodach w barwach naszego klubu oraz dopinguje z całych sił naszych piłkarzy z trybun stadionu, może ta da to myślenia wielu "obibokom", którzy mają wszystko na wyciągnięcie ręki.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.