Liczna grupa dzieci i młodzieży z Żyrardowa
REKLAMA

Dzieci i młodzież z Żyrardowa na meczu ze Śląskiem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na mecz ze Śląskiem Wrocław przybyło ponad 200 dzieci i młodzieży z Żyrardowa, wspieranych przez liczną grupę kibiców z Zachodniej Koalicji, którzy koordynowali całą wyprawę. SKLW na potrzeby tej inicjatywy zorganizowało i opłaciło 4 autokary. Środki finansowe przeznaczone na ten cel pochodziły z działalności sklepu kibicowskiego Żyleta.



fot. SKLW
fot. SKLW

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Helmut - 26.11.2015 / 12:22, *..82

Szacun dla wszystkich którzy brali w tej imprezie udział (L)

odpowiedz
Uk Po(L)udnie - 25.11.2015 / 21:27, *..skybroadband.com

Pzdr bracia po szalu ! Trzymajcie się .
P.s "Był sobie kiedyś taki klub "

odpowiedz
michał - 25.11.2015 / 20:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

większość tych wrzutów to akcja z jednej nocy, kiedy przyjechały posiłki z Łodzi. Żyrardowscy widzewiacy stawiają takie buły, że oczy bolą...

https://www.youtube.com/watch?v=pV-1P0CkXm4

odpowiedz
bz - 25.11.2015 / 19:24, *..net03-g2.isko.net.pl

Tak jak napisał kolega wyżej RTS ma przewagę w Żyrardowie ale tylko sportową, wrzuty na murach w całym mieście nie odzwierciedlają stanu faktycznego, postarali się chłopcy o grafy praktycznie wszędzie można je zobaczyć - trochę to przykre widząc to na mieście no ale co zrobić taki mają plan na zaznaczenie swojej obecności, pzdr dla Legijnych braci i sióstr :)

odpowiedz
Matigol - 25.11.2015 / 14:39, *..adsl.inetia.pl

Do "ŻRDW" - być może te grafy to robota jednej ekipy ale wydaje mi się że nie jest to wyznacznikiem tego że jest ich ogólnie mało. To są oczywiście tylko moje obserwacje jako kogoś z zewnątrz więc być może się mylę.
Obyś ShaDOW miał rację - kiedyś miałem tam kumpla i wtedy Legia tam panowała, potem zaczęła się jazda w dół a teraz - obyście mieli rację - odbudowa i z czasem przewaga. Czego całej Legijnej społeczności w tym mieście życzę i trzymam kciuki !

odpowiedz
ShaDOW - 25.11.2015 / 10:04, *..play-internet.pl

Widzew w ZRDW pomalu się już kończy i oni doskonale o tym wiedzą. Żyrardów powraca na właściwe tory (L)

odpowiedz
do Matigol - 25.11.2015 / 09:38, *..internetdsl.tpnet.pl

Zwróć uwagę na podobieństwo tych gryzmałów w większości są robione przez tą samą grupę.

odpowiedz
BEDZIN - 25.11.2015 / 09:36, *..internetdsl.tpnet.pl

POCHWAŁY DLA POMYSŁODAWCY (ÓW) TEJ INICJATYWY A DZIECIAKOM I MŁODZIEŻY NALEŻY SIĘ WIELKI SZACUNEK Z TEGO WZGLĘDU ZE WYBÓR PADŁ NA LEGIE WARSZAWA A NIE MONITORY KOMPUTERÓW I INNE TAKIE

odpowiedz
Matigol - 24.11.2015 / 23:01, *..adsl.inetia.pl

A więc nie mają również przewagi liczebnej? Dość często przejeżdżam przez Żyrardów i na murach widzę same czerwone wrzuty...

odpowiedz
ŻRDW - 24.11.2015 / 22:02, *..net03-g2.isko.net.pl

widzew ma przewagę ale tylko kulturystyczną, po każdych meczach napinają się i ścigają dzieciaków w barwach...to co się działo to brawo dla ŻRDW, brawo dla ZK brawo dla SKLW, coś pięknego.....w zamian, grupa Żyrardowiaków tego samego dnia "udekorowała" remontowany stadion w Łodzi :)

odpowiedz
Rotterdam - 24.11.2015 / 21:13, *..speed.planet.nl

Brawo!

odpowiedz
p - 24.11.2015 / 20:34, *..centertel.pl

WSZYSCY NA MECZ W CZWARTEK !!!

odpowiedz
Matigol - 24.11.2015 / 19:46, *..adsl.inetia.pl

Brawo ZK ! Chciałbym żeby kiedyś, za kilka-kilkanaście lat Żyrardów znów był w zdecydowanej więszości NASZ ! Wielki szacun za wszelkie działania w tym mieście tym bardziej że Żydzi mają tam przewagę (patrz: Destroyers).

odpowiedz
M(L)ociny - 24.11.2015 / 17:13, *..centertel.pl

Brawo dla Zachodniej Koalicji bo to oni dbają wyjątkowo o młodzież z Żyrardowa.

odpowiedz
lll - 24.11.2015 / 16:29, *..dynamic.chello.pl

brawo dla Żyrardowa!!!!!

odpowiedz
OFS - 24.11.2015 / 15:31, *..tau.pl

Dobrze, że Legia zaczęła dbać o FC.

odpowiedz
wld - 24.11.2015 / 15:24, *..internetdsl.tpnet.pl

Żyrardów robi piękną robotę. Brawo!

odpowiedz
oLaf - 24.11.2015 / 15:21, *..dynamic-ww-1.vectranet.pl

Brawo!!! to godne naśladowania.

odpowiedz
Godzi(L)(L)a. - 24.11.2015 / 15:13, *..dzialdowo.vectranet.pl

ZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAJEBIŚCIE-SZACUN...!!!

odpowiedz
LEGIJNA TRASA DĘBLIN-WARSZAWA - 24.11.2015 / 13:56, *..adsl.inetia.pl

FC godny naśladowania , młodzież aktywna,jeżdżąca,liczna ( i nie tylko młodzież) pomimo podziału w tym mieście.Żeby wszystkie miasta aglomeracji taką Legijną siłę obrały !

odpowiedz
Żyrardów - 24.11.2015 / 13:32, *..internetdsl.tpnet.pl

Warto dodać, że duża część z nich regularnie pojawia się na Ł3 już od ponad roku

odpowiedz