REKLAMA
REKLAMA

Na stadion z dokumentem tożsamości

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W związku ze zmianami w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych, od 26 listopada każdy kibic, który chce wejść na stadion, musi okazać na prośbę ochrony dokument tożsamości ze zdjęciem. Dotyczy to także wszystkich osób, które posiadają Kartę Kibica. Dowodem tożsamości w tym wypadku jest dowód osobisty, paszport, prawo jazdy lub inny dokument potwierdzający tożsamość, zaopatrzony w wizerunek twarzy i adres zamieszkania osoby.

Dzieci poniżej 7. roku życia wchodzą na stadion bez kontroli tożsamości. Starsze dzieci i młodzież powinny mieć przy sobie legitymację szkolną.

Art 3. ustawy:
"19) dokumencie potwierdzającym tożsamość - należy przez to rozumieć dowód osobisty, tymczasowe zaświadczenie tożsamości, paszport, prawo jazdy, legitymację szkolną lub studencką, dokument stwierdzający tożsamość cudzoziemca albo inny dokument potwierdzający tożsamość, zaopatrzony w wizerunek twarzy i adres zamieszkania osoby."

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.