Kartoniada Wisły na meczu z Legią we wrześniu 2014 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wisła szykuje oprawę na 3 trybuny na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Fani Wisły Kraków na niedzielnym meczu z Legią zapowiedzieli oprawę, która zaprezentowana zostanie na trzech trybunach stadionu, jeśli te wypełnią się w odpowiednim stopniu. Wiślacy otrzymali pieniądze na choreografię od browaru Tyskie. Na ostatnim meczu obu drużyn przy Reymonta, który odbył się we wrześniu zeszłego roku, fani Wisły zaprezentowali cztery kartoniady na jednej trybunie.

"Będzie to prezentacja, która do tej pory nie miała miejsca na naszym stadionie, na tą chwilę Ultra Wisła czekała bardzo długo i nie da się ukryć, że ultrasi chcą się pochwalić kibicom Białej Gwiazdy swoją pracą. Jednak, aby choreografia w pełni się udała konieczny jest komplet kibiców na sektorach C, D i E" - poinformowali ultrasi Wisły.

Fani Legii do Krakowa pojadą pociągiem specjalnym. Zapisy prowadzone będą dziś i jutro w SportsBarze Ł3. Przed rokiem legioniści stawili się przy Reymonta w 1800 osób i odpalili kilkadziesiąt rac.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.