Paulina Radzimierska z Legii ze złotym medalem PP w low kick

Kick-boxing: 3 medale legionistów w PP w low kick

Bodziach i Kras, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Trzy medale wywalczyli kick-bokserzy Legii podczas zawodów Pucharu Polski w formule low kick. Paulina Radzimierska zwyciężyła w kategorii wagowej +60 kilogramów, a Klara Kleczkowska nie miała sobie równych w kategorii poniżej 56 kilogramów. Bartłomiej Salak zdobył srebrny medal w kat. -67kg. Piąte miejsce w kategorii do 75 kg zajął Marcel Parysek.

Trzy legionistki wezmą udział w tegorocznej edycji turnieju Muszynianka Cup w kick-boxingu, który od piątku do niedzieli odbywać się będzie w Krynicy Zdroju. Pod okiem Wojciecha Wiertla walczyć będą Maria Romańska (-54kg), Magdalena Świtek (-60 kg) oraz Agata Piechowicz (-64kg).