Mateusz Gratkowski - fot. Raffi / Legionisci.com

Młodzież: mecze sobotnie

Legioniści zakończyli udanie rundę jesienną w rozgrywkach CLJ, pokonując liderującą w grupie Jagiellonię aż 4-0. Gracze z roczników 1999-2002 pojechali na sparingowy dwumecz z Karpatami do Lwowa. W sobotę bilans ich meczów to 2 wygrane,remis i porażka. Legia 2003 wygrała 2-0 z Polonią, a gracze o rok młodsi pokonali 5-1 Znicz. Legia 2005 uległa 0-2 Gwardii, a drużyna "zielona" rocznika 2006 wygrała 6-5 z Józefovią. Legia 2006 A zajęła 3. miejsce na turnieju "Profbud Cup 2015".

CLJ: Legia 97/8 4-0 (1-0) Jagiellonia Białystok 97/8
1-0 29 min. Mateusz Hołownia (b.a., po rzucie rożnym)
2-0 48 min. Miłosz Szczepański (b.a., z dystansu po ind. akcji)
3-0 50 min. Grzegorz Aftyka (as. Konrad Michalak)
4-0 78 min. Piotr Cichocki (as. Filip Karbowy)

Legia: Majecki [99] - Szrek, Małachowski, Potrzebowski [99], Hołownia - Michalak (77' Cichocki), Szymański [99] (70' Karbowy), Urbański, Szczepański, Aftyka (57' Leleno) - Nawotka (65' Trąbka)
Trener: Piotr Kobierecki, II trener Mateusz Kamuda

SDIuSzOR Karpaty Lwów 99 0-1 Legia 99
Gol:
0-1 60 min. Bartosz Olszewski (as. Jacek Majda)

Legia: Wróblewski - Wojtysiak, Pietrzyk (kontuzja, 2' Rymek), bondarenko, Baran - SZałas, Kamiński, Zychowicz, Agnyziak, Olszewski - Majda (70' Kukułowicz [00])

SDIuSzOR Karpaty Lwów 00 0-0 Legia 00

Legia: Białoruski - Kukułowicz (55' N. Zawistowski), Sinior, Cichocki, Szulc - Ostrowski (57' gr. testowany), Mydlarz, Kłos - Neuman (41' Dziuba), Król (50' Sitek) - Szwed

Legioniści z roczników 1999-2002 pojechali do Lwowa na sparingi z drużynami Karpat. W sobotę zmierzyli się ze SDIuSZOR-em Karpaty (reprezentacją lwowskiej szkółki Karpat), który w przypadku rocznika 2000 jest notowany w tabeli nawet wyżej (prowadzi w lidze regionalnej) niż drużyna akademii - UFK Karpaty z którą zagrają w niedzielę.
W sobotę legioniści byli bardzo blisko zwycięstwa. Pierwsze 20 minut stało pod znakiem dominacji podopiecznych Tomasza Kycki, potem do głosu doszli reprezentujący wysoki poziom Ukraińcy. Po przerwie legioniści również mogli objąć prowadzenie, ale nie wykorzystali w sumie aż 6 dogodnych okazji do strzelenia gola, trafiając nawet raz w poprzeczkę. Po meczu bardziej zadowoleni z wyniku byli gospodarze.
W niedzielę mecz z kolejną drużyną Karpat; niestety legioniści wobec kilku urazów nie dysponują tak szerokim składem i rozegranie tym samym składem drugiego meczu ze "świeżym" przeciwnikiem będzie dużym wyzwaniem, ale postawa w pierwszym meczu pozwala na pewną dozę optymizmu.

UFK Karpaty Lwów 01 0-2 (0-1) Legia 01
0-1 Maciej Rosołek
0-2 Mateusz Lisowski

UFK Karpaty Lwów 02 4-1 (2-0) Legia 02/3
1-0 Jurij Radelickyj (as. Witalij Pazeniak)
2-0 Wasyl Burtnyk
2-1 Michał Sparwasser (as. Dawid Barnowski)
3-0 Jurij Radelickyj (karny po faulu na nim samym)
4-1 Wasyl Burtnyk (dob. strz. Wadima Jaremczuka)

Legia: Woźniak - Michor, rokosz, Kochanowski, Ignacak - gr. testowany, Szałek (31' Rudnicki), Gościniarek (40' Wysocki), Stawiarz (kontuzja, 30' Ślendak), Barnowski - Szabłowski (31' Sparwasser)
Trener: Michał Kolanowski, II trener Hubert Dolewski

Legia 2003 2-0 (0-0) Polonia Warszawa 03
1-0 Filip Szewczyk (as. Marcel Ślusarczyk po akcji Huberta Derlatki)
2-0 Jakub Kowalski (dobitka strzału Marcela Ślusarczyka)

Legia: Łada - Derlatka, Wiater, Szewczyk, Ślusarczyk - Marczuk, Rowicki, Troć - Papazjan, Kowalski + 3 graczy testowanych
Trener: Rafał Gębarski

Pod nieobecność trzech graczy kontuzjowanych i dwóch (Wysocki, Ślendak) przebywających ze starszym rocznikiem na Ukrainie legioniści rozegrali sparing z beniaminkiem I ligi młodzików - Polonią. Po kwadransie wzajemnego badania sił (poloniści próbowali zaskoczyć "Wojskowych" wychodząc dość wysoko) inicjatywa zaczęła przechodzić w ręce Legii. Gole padły dopiero po przerwie za sprawą Filipa Szewczyka i Kuby Kowalskiego. W końcówce poloniści dwukrotnie próbowali pokonać Huberta Ładę, ale nasz golkiper nie dał się zaskoczyć. Za tydzień gracze z roczników 2003-2006A zagrają na Łazienkowskiej z Wisłą Płock, kończąc rundę jesienną.

Legia 2004 5-1 (3-1) Znicz Pruszków 04
0-1 15 min.
1-1 Kacper Jakóbczyk (as.Dominik Szadkowski)
2-1 Tomasz Walczak (as. Kacper Jakóbczyk)
3-1 Patryk Rycaj (as. Oskar Żółciński!)
4-1 Tomasz Walczak (as. Kamil Sołdaj)
5-1 Kamil Sołdaj b.a.

Legia: Żółciński - Drabik, Włoch, Kepal, Puciłowski [05], Bindulski, Szadkowski, Jakóbczyk, Walczak [05] oraz: Sołdaj, Arkuszewski, Piotrowski [05], Paradowski, Rycaj
Trener: Dariusz Rolak, II trener: Tomasz Tchórz

Zespół Znicza, grający poukładany, otwarty futbol sprawił z początku niemałe problemy legionistom, obejmując nawet na krótko prowadzenie. Po golach zdobytych w końcówce I połowy, po przerwie na boisku dominowali uskrzydleni prowadzeniem podopieczni Dariusza Rolaka.

Legia 2005 0-2 (0-2) Gwardia Warszawa 05
0-1 14 min. Kacper Bojańczyk (as. Antoni Grzelczak)
0-2 26 min. Mateusz Bojdziński (as. Emil Bargiel)

Legia: Sitnik - Samsi, Wysocki, Gaj, Szewczak - Burakowski, Haber, Zwoliński - Borowski oraz: Michalski, Lachowicz, Jary, Grochulski
Trener: Jakub Zapaśnik

Turniej "Profbud Cup 2015" (rocznik 2006):

Legioniści zajęli 3. miejsce na mocno obsadzonym turnieju w Krośnie. Kluczowe dla końcowej kolejności okazały się pierwszy i ostatni mecz. W pojedynku z Zagłębiem, po hat-tricku Olgierda Wełny podopieczni Rafał Wajmana prowadzili już 3-1, by po "zaćmieniu" w końcowych minutach stracić szybko aż 5 bramek. Dzięki dobrym wynikom w kolejnych meczach legioniści mogli myśleć o czołowych lokatach. Gol na 1-1 stracony w ostatnich sekundach meczu z Cracovią spowodował, że Legia zajęła ostatecznie miejsce na najniższym stopniu podium. Nagrodą za postawę w drużynie Legii wyróżniono bramkarza Pawła Stanka.