fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Czerczesow: Walczymy o awans

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Gramy z SSC Napoli, a nie z poszczególnymi piłkarzami tej drużyny. Nie ma znaczenia więc to, że spekuluje się o nieobecności kilku podstawowych graczy naszych rywali. Moim podstawowym zadaniem oraz szkoleniowca Napoli jest wybranie odpowiedniego składu na to spotkanie - zapowiada przed czwartkowym starciem w Lidze Europy Stanisław Czerczesow.

Ostatnio Legia wygrała w końcówce z Wisłą. - Takie zwycięstwa dają dodatkową motywację. W Bielsku-Białej także udało nam się wyrównać w ostatnich minutach. Ekstraklasa to dla nas bardzo ważne, ale kompletnie inne rozgrywki - dodaje Rosjanin. - Wiemy, że Napoli chce zdobyć komplet punktów w grupie. My jednak cały czas walczymy o awans. Musimy odciąć się od włoskiej drużyny i zrobić wszystko, aby w czwartek zaprezentować się z jak najlepszej strony - zakończył opiekun "Wojskowych".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.