fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Guilherme: Nie myślimy o przeszłości

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Mamy świadomość, że Napoli zawsze gra o najwyższe cele. Naszym zadaniem jest jednak zepsucie czwartkowego święta. Wydaję mi się, iż pod wodzą Stanisława Czerczesowa jesteśmy lepiej przygotowani do starcia z Włochami. Ostatnio mamy dobrą passę i patrząc pod tym względem, to jest dla nas plusem. Musimy zrobić wszystko, aby osiągnąć dobry rezultat - twierdzi przed starciem z Napoli Guilherme.

Na jakiej pozycji Brazylijczyk widzi się w Legii? - Wypowiadałem się na ten temat już wielokrotnie. Od początku sezonu gram na prawej stronie pomocy, a w przeszłości występowałem także na lewej. Na pozycji rozgrywającego czuję się pewnie, lecz zawsze powtarzam, że będę grał tam, gdzie potrzebuje mnie trener - mówi zawodnik.

Ostatnio legioniści ograli w końcówce Wisłę Kraków. - Ważne jest, aby wygrać takie "polskie derby". Przygotowujemy się do meczu jutrzejszego i nie chcemy już myśleć o przeszłości - powiedział Brazylijczyk.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.