fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Czerczesow: Przegraliśmy przez własne błędy

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Stanisław Czerczesow (trener Legii): Nie będziemy ukrywać. Na dzień dzisiejszy Napoli jest od nas dużo mocniejsze. W pierwszej połowie popełniliśmy głupie błędy, które zaważyły na przegranej. Przy wyniku 0-2 gra się już bardzo ciężko. Nie chcę oceniać gry przeciwnika. Napoli ma swojego trenera i to on jest od tego. Tak naprawdę nie mamy żadnych szans, żeby grać na równym poziomie z takim rywalem.

Wiemy, jak taktycznie swoje mecze rozgrywa Napoli, ale duże znaczenie mają też indywidualne umiejętności piłkarzy. Przegraliśmy z bardzo dobrze zbalansowaną drużyną. Pół rok temu byłem tutaj z Dynamem Moskwa i wówczas także duże znaczenie mieli tacy znakomici gracze jak Gonzalo Higuain i Marek Hamsik. Napoli dysponuje dużą łatwością zdobywania bramek. To mój czwarty pobyt w Neapolu. Występowałem tutaj dwukrotnie jako piłkarz i dwukrotnie jako trener. Za każdym razem przegrywałem i mam nadzieję, że następnym razem wyjadę stąd wreszcie zwycięski. Arrivederci!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.