fot. Legionisci.com
REKLAMA

Calzona: Prawdziwa gra zacznie się za dwa miesiące

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Francesco Calzona (trener Napoli): Nic nie wiem na temat incydentów, które miały miejsce poza stadionem. Z postawy na boisku jestem jednak bardzo zadowolony. Zawsze musimy dawać z siebie wszystko. W pierwszej połowie brakowało nam trochę intensywności i szkoda dwóch straconych goli.

Sarri dobrze się czuje. Jose Mourinho czasami też wysyła swoich asystentów na konferencje prasowe. Dzisiaj spisaliśmy się bardzo dobrze. Szczególnie z dobrej strony zaprezentował się wracający po kontuzji Dries Mertens. Ogółem cała drużyna zagrała poprawnie. Nie wiemy jeszcze, kto zagra w niedzielę z Romą. Wszyscy są zdrowi i to jest dla nas najważniejsze. Nasza cała obrona nie była skoncentrowana pod koniec meczu i w wyniku tego straciliśmy gole. Mamy kilka dni, aby wyeliminować błędy przed kolejnym spotkaniem.

Cieszymy się z udanego występu w fazie grupowej. Udało nam się pobić rekord zdobytych goli w tej rundzie rozgrywek. Tak naprawdę to Liga Europy zaczyna się jednak dla nas dopiero za dwa miesiące.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.