Tomasz Brzyski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Powiedzieli o meczu z Piastem

Jeleń, Fumen, Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Brzyski: To był mecz walki. Mieliśmy swoje sytuacje, ale brakowało nam tego ostatniego podania. Jeżeli wykorzystywalibyśmy swoje okazje, to wynik byłby inny. Piast stworzył sobie jedną sytuację i strzelił bramkę. Dopuszczaliśmy do tego, że musieliśmy wybijać piłkę z linii bramkowej. Przy stracie gola skakałem do piłki, ale rywal przeskoczył mnie i trafił do siatki.

Chcieliśmy dzisiaj wygrać i zmniejszyć stratę do Piasta. Został nam jeszcze jeden mecz i na pewno będziemy walczyć w nim do końca. Mam nadzieję, że przewaga lidera w tabeli niebawem się zmniejszy. My na pewno jedziemy do Kielc po zwycięstwo.

Gerard Badia (Piast Gliwice): Legia to bardzo dobra drużyna i remis z nią jest bardzo cenny. Na tym stadionie ciężko jest wygrać. Potrzebujemy teraz trochę odpoczynku. Przed tym czeka nas jednak ciężkie starcie z Lechem. Dopiero potem będziemy mogli myśleć o wakacjach. Bardzo cieszymy się, że dzisiaj tak licznie wspierali nas nasi kibice. To było dla nas bardzo ważne. Legia gra wiele meczów w tym sezonie, lecz każdy chciałby grać tak jak ona w Lidze Europy. Teraz nie chcę mówić o naszej walce o mistrzostwo. Na ten temat będzie można wypowiadać się dopiero za jakiś czas.

Jakub Szmatuła (Piast Gliwice): Wynik jest sprawiedliwy, ale niedosyt pozostaje. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy nawet wygrać. Dzisiaj po raz pierwszy zdobyliśmy tutaj punkty, ale szkoda że nie udało się zgarnąć pełnej puli. Nie mamy zadyszki... Nie będziemy wygrać w każdej kolejce, bo tak się nie da. Cieszymy się z tego, co jest. Teraz musimy skupić się na Lechu, a dopiero potem przyjdzie czas na odpoczynek. Mieliśmy dzisiaj swoje sytuacje, ale najważniejsze, że nie przegraliśmy. Chcielibyśmy powiększyć przewagę nad Legią, ale chyba i tak nikt się nie spodziewał, iż na koniec roku Piast będzie liderem. Nie chcę mówić o mistrzostwie. Jak na razie spełniamy cel, jakim był awans do pierwszej ósemki.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.