Legia 100 - nowa kolekcja ubrań Legii Warszawa
REKLAMA

Konkurs Legia 100 - 8. dzień

Redakcja - Wiadomość archiwalna

O godzinie 15:00 na stronie konkursowej zostanie opublikowane kolejne pytanie w konkursie Legia 100, w którym do wygrania jest odzież z najnowszej kolekcji ubrań Legii Warszawa. Osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi wygrywa koszulka chłopięca retro. Zapraszamy do udziału w zabawie! WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

A jutro do wygrania...

fot. Legia Warszawa

Wyniki konkursu - 7. dzień
Liczba uczestników: 248
Liczba prawidłowych odpowiedzi: 126
Najszybsza prawidłowa odpowiedź: daniellog / 16:00:07


Pytanie: Z jakiego meczu pochodzi powyższe zdjęcie?
Prawidłowa odpowiedź: Legia - Utrecht


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Marcin - 22.12.2015 / 20:59, *..play-internet.pl

Ale jestem zakręcony :) Później się kapnąłem...

odpowiedz
do Pytanie do redakcji - 22.12.2015 / 17:43, *..play-internet.pl

Wyniki są już w zakładce konkursy - >aktualna klasyfikacja

odpowiedz
l do Marcin - 22.12.2015 / 17:05, *..play-internet.pl

No to spózniłeś się o prawie godzinę :)

odpowiedz
Marcin - 22.12.2015 / 16:45, *..play-internet.pl

Jakie było pytanie? Bo tak się spieszyłem, że wcisnąłem nie doczytając pytania. Wcisnąłem Zeigbo i dziwny czas, bo 15:59s23

odpowiedz
waLery - 22.12.2015 / 15:09, *..1

Ta bluzę jutro muszę JA WYGRAĆ!!! Bądzcie tacy uprzejmi i nie bierzcie udziału w losowaniu ;)

odpowiedz
Mariusz - 22.12.2015 / 15:04, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiadomo, że Stanko :) Tylko czy nie za wolno ;)

odpowiedz
pytanie do Redakcji - 22.12.2015 / 15:03, *..106

Redakcjo, a kiedy zostaną opublikowane wyniki "Wygraj Kopa"? :)

odpowiedz