fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze video roku 2015

Mishka i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ponad 2,5 miliona wyświetleń w 2015 roku zanotowały filmy, które zamieściliśmy na kanale LegionisciTV na YouTube. Poniżej prezentujemy zestawienie 10 najpopularniejszych filmów roku. Zachęcamy także do subskrybowania naszego kanału na YT. Zapraszamy do oglądania!

#1

Najchętniej oglądanym filmem roku został ten, na którym kibice skandowali "Cała Legia głośno krzyczy, nie dla tej islamskiej dziczy" podczas wrześniowego meczu z Zagłębiem Lubin.
279 tys. wyświetleń#2

W roku 2014 poniższe video zanotowało ponad pół miliona wyświetleń, ale bardzo chętnie wracaliście do niego przez cały ostatni rok. Polecamy raz jeszcze: moment minuty ciszy w hołdzie Powstańcom Warszawskim, podczas którego na Żylecie rozbłysły race tworzące znak Polski Walczącej, a następnie cały stadion odśpiewał wszystkie zwrotki hymnu narodowego.
175 tys. wyświetleń#3

Partiotyczna oprawa zaprezentowana na Żylecie w Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych podczas meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
111,5 tys. wyświetleń


#4

W czołówce znalazł się materiał z... lutego 2013. Wówczas podczas meczu II ligi koszykówki nastąpił długo wyczekiwany powrót "Starucha".
111 tys. wyświetleń#5

Mecz Legia Warszawa - Ajax Amsterdam. Stadion decyzją UEFA został zamknięty, więc kibice zorganizowali wspólne oglądanie pod Torwarem. Nie szczędzili gardeł, co było słychać na murawie :)
67 tys. wyświetleń#6

"Od kołyski aż po grób" - nauka pieśni.
67 tys. wyświetleń#7

Nawet dziś mamy ciary :) Tak śpiewaliście podczas meczu z Celtikiem Glasgow!
58 tys. wyświetleń#8

I jeszcze jedno "Niepokonane miasto..." w zestawieniu. Tym razem z maja 2013, gdy po końcowym gwizdku fani świętowali wygraną z Lechem Poznań.
55 tys. wyświetleń#9

Latem Legia Warszawa trafiła w Lidze Europy na FK Kukesi, więc 240 kibiców wybrało się do dalekiej Albanii by dopingować swoją drużynę.
49 tys. wyświetleń#10

Jeden z najpopularniejszych filmów z 2014 roku. Na decyzję UEFA wykluczającą Legię z walki o Ligę Mistrzów ultrasi niemal zareagowali prezentując podczas meczu z FK Aktobe wymowny transparent o treści "Because football doesn't matter. Money does.". Dodatkowo na trybunie rozwinięta została sektorówka ze świnią w barwach UEFA i kartką "6 < 1", a całość uzupełniły race.
46 tys. wyświetleń


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.