Ivica Vrdoljak - fot. Woytek / Legionisci.com

Vrdoljak symuluje kontuzję?

Mishka, źródło: legia.sport.pl - Wiadomość archiwalna

W sobotę zgrupowanie Legii na Malcie opuścił Ivica Vrdoljak. Oficjalna strona klubu jako przyczynę wskazała uraz i konieczność przeprowadzenia szczegółowych badań. Legia.sport.pl informuje jednak, że sztab szkoleniowy, w tym Stanisław Czerczesow, jest zdania, że zawodnik symuluje kontuzję.

W czwartek Vrdoljak nie wyszedł na jeden z treningów i został w hotelu, co ponoć wzbudziło podejrzenia sztabu szkoleniowego. Piłkarz miał usłyszeć od trenera, że może już wracać do Polski. "Interwencja Aleksandara Vukovicia na chwilę zawodnika uratowała. W piątek Vrdoljak udał się do trenera i zapewnił go, że czuje się dobrze. Czerczesow zdecydował się jednak odesłać zawodnika ze zgrupowania" - czytamy na legia.sport.pl. Według dziennikarzy, pod znakiem zapytania stoi wyjazd Vrdoljaka na drugie zgrupowanie na Malcie, które rozpocznie się 26 stycznia.

Już w listopadzie ubiegłego roku w mediach pojawiły się spekulacje, czy Vrdoljak nie symuluje. Zawodnik w jednym z wywiadów przyznawał, że plotki na ten temat krążyły również wśród pracowników klubu, i zdecydowanie im zaprzeczał.

Po raz ostatni Ivica Vrdoljak pojawił się na boisku w maju 2015 r. Podczas meczu ze Śląskiem Wrocław odnowiła mu się kontuzja kolana, z którą zmagał się od stycznia. W sierpniu przeszedł operację. W styczniu 2016 r. wrócił do treningów, ale nie z pełnym obciążeniem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.