Jagiellonia na naszym stadionie w maju 2015 roku - fot. Mishka
REKLAMA

Jagiellonia przyjedzie pociągiem specjalnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na niespełna miesiąc przed pierwszym meczem ligowym w 2016 roku, fani Jagiellonii rozpoczynają zapisy na wyjazdowe spotkanie z Legią. Białostoczanie mają do dyspozycji 1400 wejściówek, a 14 lutego do Warszawy zamierzają przyjechać pociągiem specjalnym. Za przejazd z biletem na mecz zapłacą 100 złotych. Mecz Legia - Jagiellonia rozegrany zostanie w niedzielę, 14 lutego o godzinie 18.

W minionym roku Jagiellonia na naszym stadionie gościła dwukrotnie - w lutym było ich 600, 20 maja już tylko 400.





przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
do 500kg - 21.01.2016 / 08:30, *..dynamic-ww-2.vectranet.pl

Z tego co wiadomo, to tych szmat mamy jeszcze co najmniej na kilka sezonów :D

odpowiedz
do Wyjazdowicz - 20.01.2016 / 21:32, *..7

Masz rację z tym naszym wyjazdem do Białegostoku.
Nawet dobrze, że przywołałeś przykład Korony i Wisły.
W Kielcach nawet 2 lata po śmierci Małpy był dym na stadionie jak przyjechała Wisła. Korona honorowo powiedziała, że sami nie będą jeździć do Krakowa ale też Wisły nigdy już nie wpuszczą na stadion w Kielcach bo nie gwarantują bezpieczeństwa na trybunach i nie tylko ,jak pojawią się Wiślacy.

Z legijnym pozdrowieniem

odpowiedz
Niezależnie co sie zdarzy Jaga wita gospodarz ! - 20.01.2016 / 21:25, *..7

Jedną flagę ich na prawdę lubię ! :D

odpowiedz
Do gizmo - 20.01.2016 / 19:01, *..dynamic.mm.pl

Przecież ich flagi przyjechały już wcześniej.

odpowiedz
Bie(L)any - 20.01.2016 / 17:09, *..dynamic-ww-3.vectranet.pl

Przyjeżdżajcie do Sto(L)icy bez barw Tu już wasze flagi są :)

odpowiedz
baron - 20.01.2016 / 17:01, *..bemowonet.pl

jagiellonia.rar

odpowiedz
Ziomek z Tłuszcza - 20.01.2016 / 16:04, *..opera-mini.net

Do WWL - Raczej pojadą przez Tłuszcz i potem na Legionowo bo przez remonty dalekobiezne nie jeżdżą przez Wołomin. Ale po drodze w Tłuszczu albo Legionowie można im zrobić "niespodziankę"...

odpowiedz
500kg - 20.01.2016 / 14:25, *..dynamic.chello.pl

Mamy jeszcze jakieś ich szmatencje? :)

odpowiedz
Wyjazdowicz - 20.01.2016 / 13:39, *..centertel.pl

A kiedy nam będzie dane tam pojechać??? ,czy ich zarząd,psy bądź komisja ligi będzie za każdy razem wymyślała jakieś absurdalne zakazy żebyśmy tylko tam się nie pojawili???,np jak ma Wisła Kraków do Kielc z tym że tam chodzi o śmierć człowieka a nie tak jak my z Jaga o avanti i flagi ale z tego co kojarzę to gdzieś od 8 sezonów ich tam nie było ... a my w Białymstoku ostatni ,,normalny,, wyjazd tak powyżej 5 stowek zaliczylismy w maju 2008 i później w 200 osób w 2011 eh marzy mi się zrobić najazd na tą miescinę (L) ...

odpowiedz
ciekawski - 20.01.2016 / 11:56, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Czasem' na różnych forach kibicowskich krążą opinie, że Legia ma "lżej" u Komisji Ligi jeżeli chodzi o kary a inni są za to ciężko karani. Tylko niech mi ktoś teraz powie ile razy w przeciągu 5 lat Jaga była u nas a ile razy my u niej?

odpowiedz
erer - 20.01.2016 / 10:48, *..polkomtel.com.pl

Ich flagi zagoszczą na Żylecie :)

odpowiedz
E - 20.01.2016 / 10:39, *..static.ip.netia.com.pl

jakby spakowali się .rarem już w Białymstoku to by mogli na kosztach pociągu przyciać. ;)

odpowiedz
Sz. - 20.01.2016 / 09:56, *..play-internet.pl

Chodzcie, chodzcie mnie was tutaj potrzeba!

odpowiedz
gizmo - 20.01.2016 / 09:43, *..dynamic.chello.pl

Jakies flagi przywioza?

odpowiedz
(L) - 20.01.2016 / 09:13, *..elkman.pl

Tylko nie zapomnijcie wziąć ze sobą czapki niewidki w razie "problemów" w czasie meczu ;-)

odpowiedz
dq - 20.01.2016 / 08:55, *..kotun.arxnet.pl

zapraszamy. bd ciepłe powitanie

odpowiedz
Stefciu - 20.01.2016 / 08:40, *..centertel.pl

Znowu nie zapomniane walentynki ... Ach ta Jadzka ;)

odpowiedz
WWL - 20.01.2016 / 08:16, *..centertel.pl

To pewnie będą wysiadac do autobusów na W-wa Zacisze-Wilno. W Zielonce Bankowej nadal remont torowisk i pośpiechu nie latają. Logistycznie ta właśnie stacja dobrze pasuje na taką przesiadkę.

odpowiedz