Sparing: Legia II 1-5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

źródło: legia.com / własne - Wiadomość archiwalna

W pierwszym sparingowym spotkaniu w 2016 r. rezerwy Legii Warszawa przegrały ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1-5. Jedyną bramkę dla legionistów zdobył Eryk Więdłocha. W warszawskim zespole zagrało kilku zawodników występujących w Centralnej Lidze Juniorów. W środę Legia II zagra sparing z Wisłą Puławy.

Spotkanie w pierwszej odsłonie mogło się podobać, jeżeli chodzi o grę legionistów. Choć sytuacji bramkowych zbyt wiele nie było, to mecz był co najmniej wyrównany. Po przerwie oba zespoły zmieniły dużą część składu i w przypadku gospodarzy, różnica była widoczna. Choć kilku graczy, szczególnie środka pola, wywiązywało się ze swoich zadań poprawnie, nowodworzanie konsekwentnie punktowali podopiecznych Krzysztofa Dębka i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Legia II Warszawa 1-5 (1-1) Świt Nowy Dwór Maz.
bramka dla Legii: 31' Eryk Więdłocha (as. Mateusz Hołownia)

Legia II Warszawa (I połowa): Tomasz Wróblewski - Jakub Szrek, Mateusz Żyro, Adrian Małachowski, Mateusz Hołownia - Sebastian Szymański, Barłomiej Urbański - Konrad Michalak, Michał Trąbka, Branimir Galić - Eryk Więdłocha

Legia II Warszawa (II połowa): Dominik Kąkolewski – Bartosz Skowron, Adrian Małachowski (67' Mateusz Żyro), Maciej Ostrowski, Eryk Rakowski – Aleksander Waniek, Wiktor Sobczyk, Mateusz Leleno, Aleksander Karbowiak, Tomasz Nawotka, Mikołaj Napora