Przecinaki - zwycięzcy Halowego Pucharu Fanów - fot. Kamil / Liga Fanów

Halowy Puchar Fanów zostaje w Warszawie

Liga Fanów - Wiadomość archiwalna

W ostatni styczniowy weekend w Warszawie odbyły się zmagania Halowego Pucharu Fanów. Była to już 8. edycja tych zawodów. Na starcie stanęło aż 40 drużyn z całej Polski, choć ostatnie chętnych było aż 70. Poziom był bardzo wysoki i sam fakt, że grup eliminacyjnych nie wyszło wielu faworytów, pokazuje jak trudną drogę trzeba było przejść, by osiągnąć cel.

Dwudniowe turnieje mają to do siebie, że prawdziwa "gra" zaczyna się dopiero drugiego dnia. Nie inaczej było i tym razem choć już po pierwszej fazie wielu zawodników i kibiców mówiło, że są to najmocniej obsadzone zawody w historii tych rozgrywek.

Ostatecznie najlepszymi z najlepszych okazali się zawodnicy z warszawskiego Grochowa - Przecinaki i tym samym puchar zostaje w tam gdzie jego miejsce. W finale po zaciętym i porywającym pojedynku pokonali Tur Ochota 1-0.

Tur Ochota - fot. Kamil / Liga Fanów

Trzecie miejsce zajęła drużyna Cafe Futbol Iława, zwyciężając w meczu o brązowy medal IN PLUS Marki 3-1. Najlepszym bramkarzem został wybrany golkiper drużyny Cafe Futbol Iława Kamil Jędrzejewski, który był jak mur i popisywał się świetnymi interwencjami.

Cafe Futbol Iława - fot. Kamil / Liga Fanów

Najlepszym strzelcem turnieju został Jakub Muzyka z drużyny Przecinaki, który kilkukrotnie indywidualnym błyskiem zapewniał zwycięstwo swojej ekipie. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Maciej Baranowski z ekipy TUR Ochota, który według opinii obserwatorów był motorem napędowym swojej drużyny i to dzięki niemu chłopaki z Ochoty grali w wielkim finale. Puchar Fair Play trafił w ręce drużyny DRE Producent Drzwi Elbląg za ogromny wkład w budowanie klimatu turnieju oraz reprezentowanie i kultywowanie najważniejszych wartości piłkarskich.

Wszystkie wyniki, statystyki turnieju halowego, zdjęcia, skróty video dostępne są oficjalnej stronie rozgrywek www.ligafanow.pl.

Przypominamy o letniej edycji tego prestiżowego turnieju piłkarskiego, która obędzie się w Warszawie w weekend 25-26 czerwca 2016. Natomiast kto ma chęć od wiosny zagrać w rozgrywkach Ligi Fanów niech czym prędzej dzwoni do organizatorów bo liczba miejsc jest ograniczona.