Ondrej Duda - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Duda: Wiosną będziemy silniejsi

Woytek, źródło: legia.sport.pl - Wiadomość archiwalna

- Nie ma wątpliwości, że to będzie inna drużyna niż ta, którą wszyscy widzieliście jesienią. Mogę zapewnić, że będziemy silniejsi. Poza tym nie chcę zbyt wiele opowiadać. Jestem pewien, że efekty naszej pracy będzie można zobaczyć w niedzielę. Już nie mogę się doczekać meczu z Jagiellonią - mówi Ondrej Duda w rozmowie z legia.sport.pl.
- Każdy z nas ma świadomość święta klubu w tym roku. Ale to nie może przed każdym meczem siedzieć nam w głowach. Musimy spokojnie iść do przodu, skupiać się tylko na przeciwnikach, spotkaniach i zwycięstwach. Jeśli tak będzie, to cele - mistrzostwo i Puchar Polski - zostaną osiągnięte - dodaje Słowak.

- Kasper przypomina mi trochę Miroslava Radovicia. Podobnie jak "Radko", widzi bardzo dużo na boisku, lubi grać kombinacyjnie, szybko, po ziemi. No i poza tym jest bardzo skuteczny, ale to już wie każdy, kto śledzi ekstraklasę i widział ostatnio mecze Lecha - mówi o nowym koledze z drużyny Duda.

Całą rozmowę z Ondrejem Dudą możecie przeczytać tutaj.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.