Grzegorz Malewski nr 8 - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Malewski: Graliśmy zespołowo

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Drużyna z Inowrocławia zagrała słabiej niż zwykle, zwłaszcza w drugiej połowie, którą zawodnicy Noteci praktycznie „odpuścili”, przez co gra toczyła się w zasadzie jednotorowo – do ich kosza. My z kolei dzieliliśmy się piłką i prezentowaliśmy zespołową koszykówkę, o czym chyba najlepiej świadczy zanotowanie aż dwudziestu ośmiu asyst - powiedział po meczu Grzegorz Malewski.

- Cieszyliśmy się grą, nikt nie grał pod siebie. W tym sezonie chyba jeszcze nie zdobyliśmy aż tylu punktów, choć nie da się ukryć, że rywale nam na to pozwolili, prezentując się słabo w obronie. My jednak też nie ustrzegliśmy się kilku mankamentów w tej formacji, zwłaszcza przy takim rozwoju sytuacji na boisku. Powinniśmy byli bowiem mocniej bronić, tak aby powstrzymać inowrocławian na granicy maksymalnie 65 punktów. Na mecz z zespołem z Gliwic nastawiamy się dokładnie tak samo jak na spotkanie z Notecią, tzn. damy z siebie wszystko i postaramy się go zwyciężyć - dodał rzucający obrońca Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.