Sparing: Jagiellonia II Białystok 2-0 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia II Warszawa przegrała w sobotę rozegrane w Zambrowie sparingowe spotkanie z Jagiellonią II Białystok 0-2. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. W 69. minucie Radosława Majeckiego pokonał Damian Grabowski, natomiast drugą bramkę strzelił cztery minuty później Bartosz Giełażyn.

20 lutego legioniści zagrają w Ostrołęce ze Stomilem Olsztyn.

Sparing: Jagiellonia II Białystok 2-0 (0-0) Legia II Warszawa
69' Damian Grabowski
73' Bartosz Giełażyn

Legia II Warszawa: Majecki - Skowron, Żyro (Karbowy), Najemski, Rakowski (Abdullahi) - Michalak (Boettcher), Urbański, Małachowski, Hołownia (Galić), Trąbka (Szczepański) - Więdłocha (Nawrotka)

Jagiellonia II: Karpieszuk - Kaczyński, Zakrzewski, Radecki, Zińczuk (Charkiewicz) - Łupiński, Kondraciuk (Samluk), Falon (Wołczyński), Gajko (Dawidowicz), Kondracki (Grabowski) - Giełażyn