Michał Kucharczyk, Aleksandar Prijović i Nemanja Nikolić cieszą się po golu - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nikolić: Lubię strzelać gole

Fumen i Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Cieszę się z dwóch bramek, jestem również zadowolony z wyniku meczu z Jagiellonią. Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, z którego nasi kibice powinni być zadowoleni. To jest najważniejsze. Od pierwszych minut graliśmy wysokim pressingiem. Szybko strzeliliśmy dwie bramki i dobrze rozpoczęliśmy ten mecz. Później stworzyliśmy sobie wiele sytuacji i zdobyliśmy jeszcze dwa gole. Jagiellonia nic dziś nie pokazała - powiedział po meczu Nemanja Nikolić.

- Nie mam żadnego sekretnego sposobu na skuteczność, po prostu lubię strzelać gole - dodał.

- Jagiellonia to dobry zespół, szczególnie na własnym boisku. Do tej pory grałem przeciwko nim tylko raz. Zremisowaliśmy 1-1 i było to bardzo ciężkie spotkanie. Dzisiaj nie stworzyli sobie jednak sytuacji bramkowych.

- Czujemy się dobrze. Ciężko pracowaliśmy podczas okresu przygotowawczego. Nie było łatwo, ale trener dobrze nas przygotował. Mamy siłę, by dokończyć ten sezon na dużej intensywności. Zawsze musimy grać tak, jak dzisiaj, czuć, że nasz rywal nie miał szansy na wypracowanie sobie okazji bramkowych i na zwycięstwo. Jeśli chcemy zdobyć mistrzostwo, musimy wygrać wszystkie mecze.

- Nie powiedziałbym, że to był najcięższy okres przygotowawczy w mojej karierze. Gdy grałem na Węgrzech, co roku przygotowywaliśmy się w Marbelli, ciężko pracowaliśmy. Teraz na Malcie mieliśmy doskonałe warunki do treningów, dobre boiska i doskonały hotel, w którym odpoczywaliśmy. Mieliśmy wszystko, czego potrzeba. To był pierwszy okres przygotowawczy z nowym trenerem. Przyszedł do nas w trakcie sezonu, kiedy mieliśmy wiele meczów i nie mogliśmy tyle trenować. Teraz mieliśmy sporo czasu, by poznać jego filozofię i oczekiwania. Myślę, że dzięki temu zespół się zmieni. To będzie nowa Legia.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.