fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Pazdan i Guilherme o meczu z Jagiellonią

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Michał Pazdan: Może tak to wyglądało, że Jagiellonia podarowała nam bramki, ale na pewno czymś to było wymuszone. Graliśmy agresywnie przez całe spotkanie i doprowadziliśmy do tego, że nasi rywale nie mieli nawet czasu na to, aby wybić piłkę. Teraz to jest nasza gra i na pewno będziemy to jeszcze doskonalić. W defensywie czasami też gramy agresywnie, lecz na tym to wszystko polega. Tak ma wyglądać Legia.

To była już taka drużyna, której trener Czerczesow oczekuje. Jako zespół spisaliśmy się bardzo dobrze w defensywie i ofensywie. Chcemy jak najszybciej dogonić liderującego Piasta.

Guilherme: Jagiellonia to dobra drużyna, która zawsze nam sprawiała sporo kłopotów. Dzisiaj im się to nie udało, ponieważ my spisaliśmy się bardzo dobrze. Zagraliśmy wysokim pressingiem i dzięki temu osiągnęliśmy taki wynik, a nie inny. Jestem dobrze przygotowany do sezonu, gdyż intensywnie przepracowaliśmy obóz przygotowawczy. Wiemy, że w ektraklasie gra się w sposób fizyczny. Jesteśmy na to przygotowani i absolutnie nie byliśmy zaskoczeni postawą Jagiellonii. Nasza praca polega na tym, aby grać tak jak dzisiaj. Musimy osiągnąć cele, które sobie założyliśmy. W każdym pojedynku staramy się dać z siebie wszystko. Poza tym jesteśmy przystosowani do wymagań Stanisława Czerczesowa, dlatego łatwiej jest nam zrozumieć, czego od nas wymaga.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.