Legionki - legijne ciastka - fot. Bodziach
REKLAMA

Nowości w sklepie Legii: Fotele, tablet i Legionki

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatnim czasie w sklepie Legii pojawiło się kilka nowości, których w swojej ofercie nie ma żaden klub w Polsce. Legia oferuje m.in. fotele biurowe, walizki w różnych rozmiarach, legijny tablet, czy nowość - ciasteczka Legionki.

Markizy (dwie sztuki) sprzedawane w cenie 2,49 zł mają pojawić się w sprzedaży w większej liczbie sklepów, nie tylko na Ł3. Cały zysk z ich sprzedaży przekazywany będzie na działalność statutową Fundacji Legii.

W sprzedaży pojawiły się dwa rodzaje legijnych foteli - biurowy, obrotowy, skórzany fotel kosztuje niemało - 999 złotych, ale trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę efektownie. Nieco później w sprzedaży pojawił się również wykonany z eko-skóry fotel bez kółek, którego cena jest już bardziej przystępna (379 zł), ale sprawdzi się prędzej w salonie, niż w biurze.
Klubowy tablet to wynik współpracy Legii z firmą Modecom. Tablet o przekątnej 8,9 cala, procesorze Intel Atom Z2580 2x2GHx i 2GB RAM, posiada z tyłu herb Legii oraz grafikę 1916/2016. Koszt tego cacka to 699 złotych.

fot. Legia Warszawa

Dla tych, którzy lubią podróże, klub przygotował eleganckie walizki "z pasem" w dwóch kolorach (białe i zielone) w dwóch rozmiarach - małe (44x55x23cm) w cenie 399 zł. Większe walizki chwilowo są niedostępne. W związku w inauguracją na meczu z Jagiellonią nowej oficjalnej maskotki Legii, także w sklepie pojawił się mały Miś Kazek, dedykowany dla najmłodszych legionistów w cenie 39,90 zł.


fot. sklep.legia.com

W sprzedaży od piątku są także piny:REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.