Bogusław Leśnodorski podczas zgrupowania na Malcie - fot. Woytek / Legionisci.com

Leśnodorski o Nikoliciu: Jesteśmy gotowi na wszystko

Wiśnia, źródło: Tok Gra Legia - Wiadomość archiwalna

Bogusław Leśnodorski odniósł się w audycji "Tok Gra Legia" o sytuacji z Nemanją Nikoliciem, za którego jeden z chińskich zespołów oferuje podobno ponad 6 milionów euro. - Żadna propozycja z taką kwotą do nas nie wpłynęła. Jeżeli tak się stanie, to będziemy się zastanawiać. Dzwonią do nas różni przedstawiciele i niestety jeszcze przez dziesięć dni będziemy musieli to przetrzymać - powiedział prezes Legii.

- Na razie jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, ale wolelibyśmy się go nie pozbywać. Ostatnio pojawiły się doniesienia, ale nic nie wiem o ofercie za niego na taką kwotę, która pojawia się w mediach. Węgier nie ma wpisanej w kontrakcie klauzuli odstępnego. Najważniejszą cechą Nikolicia jest to, że po prostu strzela bramki - dodał Leśnodorski.

W audycji poruszono także temat prowokacyjnych zagrywek Bartłomiej Drągowskiego podczas niedzielnego meczu. - Młody jest i wydaję mi się, że nie ma co tego tematu na siłę drążyć. Na rozum przyjdzie dla niego jeszcze czas. Piłka nożna to emocje, a akcja równa się reakcja. Nie zdarzyło się nic szczególnego, co wymagałoby dłuższego komentarza - stwierdził prezes "Wojskowych".

Cała audycja do posłuchania poniżej:


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.