Nemanja Nikolić nadal będzie strzelał gole w barwach Legii! - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nikolić: Miałem ofertę, ale odmówiłem. Chcę zostać mistrzem!

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Mam jedną ofertę, która była poważna i oferowano mi ogromne pieniądze. Odmówiłem. Lubię kończyć to co rozpocząłem. Chcę zostać mistrzem i zdobyć puchar z Legią oraz strzelić tak dużo goli ile dam radę - napisał Nemanja Nikolić na swoim profilu na Facebooku.

Poniżej prezentujemy cały wpis napastnika Legii:

"W ciągu ostatnich lat przywykłem do tego, że w każdym okienku transferowym dużo mówiło się i pisało w mediach o mojej przyszłości. To co działo się tej zimy, przebiło poprzednie. W prasie publikowane były niewiarygodne oferty i niewiarygodne kwoty - wszystkie one były dalekie od rzeczywistości. Męczyło mnie to, ponieważ trudno było mi w tych okolicznościach skupić się na pracy. Prosiłem wszystkich aby wierzyli tylko w moje słowa. Jestem uczciwym człowiekiem.

Były propozycje, ale żadna z nich nie była z tych klubów, o których pisała prasa. Jednakże mam jedną ofertę, która była poważna i oferowano mi ogromne pieniądze. Odmówiłem. Lubię kończyć to, co rozpocząłem. Chcę zostać mistrzem i zdobyć puchar z Legią oraz strzelić tak dużo goli ile dam radę. Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom, kolegom z drużyny i klubowi za wsparcie przez ten cały czas. Jestem naprawdę wdzięczny za miłość jaką obdarzyli mnie kibice, czyli Wy! To wszystko jest nic warte bez Was!"

Az elmúlt években megszoktam már, hogy az átigazolási időszakban mindig sokat foglalkoznak a jövőmmel, írnak, pletyká...

Posted by Nikolics Nemanja official on 25 luty 2016

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.