Młodzież: mecze sobotnie

Juniorzy starsi wygrali 2-1 z Olimpią Elbląg, zaś juniorzy młodsi ulegli 0-3 Lechowi, choć przebieg gry długo nie wskazywał na taki wynik. Legia 2000 pokonała 3-1 Jagiellonię, a gracze o rok młodsi wygrali 2-0 z Lechem. W pojedynku rocznika 2002 górą byli lechici, wygrywając 5-2 i rewanżując się za ostatnią porażkę. Drużyny ze szkoły podstawowej zmierzyły się na Łazienkowskiej z Motorem Lublin, notując następujące wyniki: 4-0 (2003), 0-0 (2004), 18-5 (2005), 15-1 i 18-0 (2006).

Olimpia Elbląg 1-2 (1-0) Legia 97/8 CLJ
1-0 Dominik Pawłowski
1-1 Aleksander Waniek (as. Arkadiusz Madeński)
1-2 Grzegorz Aftyka (as. Mateusz Olejarka)

Legia: Kąkolewski [96](46' Wróblewski [99]) - Majewski (46' Karbowiak), Żyro, Bondarenko [99](46' Ostrowski), Sobczyk - P. Cichocki, Waniek, Leleno, Aftyka, Olejarka [99] - Góral [99] (46' Madeński)
Trener: Piotr Kobierecki, as. Mateusz Kamuda

Legioniści (tradycyjnie kadrę wsparło kilku zawodników z U-17 oraz powracający po przerwie spowodowanej urazem Arek Madeński, który zaliczył dziś asystę przy jednej z bramek) zmierzyli się z młodymi zawodnikami z szerokiej kadry I drużyny Olimpii oraz graczami zespołu juniorów starszych. Gospodarze objęli stosunkowo szybko prowadzenie, ale po przewie podopieczni Piotra Kobiereckiego poprawili w grze kilka szczegółów i byli bardziej skoncentrowani pod bramką Olimpii, co zaowocowało golami Aleksandra Wańka i Grzegorza Aftyki. Debiut zaliczył dziś Michał Góral który dotąd występował w SMS Łódź.

Lech Poznań 99/00 3-0 (1-0) Legia 99
Gole: Paweł Tupaj 2, Hubert Sobol

Legia: Burta - Wojtysiak (70' Pietrzyk), Walukiewicz [00], Potrzebowski, Baran (39' Orlik) - Kamiński (60' Sinior [00]), Zychowicz (41' Mydlarz [00]), Rymek - Szałas (55' Majda), Hasior (65' Agnyziak), Olszewski
Trener: Daniel Myśliwiec

Od pierwszych minut spotkanie miało zacięty, wyrównany przebieg. Niestety, w 28. minucie, w stosunkowo niegroźnej sytuacji 1 na 3 niefrasobliwość obrony spowodowała rzut wolny, skutecznie wykorzystany przez lechitów. Pierwszy kwadrans drugiej odsłony to napór legionistów, jednak skuteczna kontra lechitów w 56. minucie na jakiś czas wybiła podopiecznych Daniela Myśliwca z rytmu. Mimo wszystko gra toczyła się głównie na połowie Lecha - nasi gracze rzucili wszystko na jedną kartę, ale napór nie przyniósł efektu bramkowego, za to na minutę przed końcem gospodarze po raz kolejny szybko wyprowadzoną akcją rozstrzygnęli wynik spotkania. Wynik nie satysfakcjonuje, za to gra, mimo kilku błędów, była lepsza niż w ostatnich meczach.

Jagiellonia Białystok 00 1-3 (1-1) Legia 00
0-1 5 min. Kacper Dziuba (as. Bartłomiej Kukułowicz)
1-1 8 min. rzut karny
1-2 45 min. Mateusz Praszelik (z dystansu)
1-3 50 min. Kacper Wełniak (as. Mateusz Szwed)

Legia: Kochalski (41' Kossmann) - Kukułowicz, Gładysz, Cichocki (70' Ostrowski), Kisły (41' Szulc) - Dziuba (73' Neuman), Ostrowski (41' Kłos), Praszelik, Neuman (41' Sitek - Szwed, Wełniak
Trener: Tomasz Kycko, II trener: Tomasz Sokołowski

Lech Poznań 01/2 0-2 Legia 01

0-1 29 min. Łukasz Zjawiński bez asysty
0-2 31 min. Łukasz Łakomy (rzut karny na Macieju Rosołku)

Legia: Łakota - M. Cichocki (61' Duczek), Lorenc, Goliński (60' Szyszkowski), Matuszewski - Krasa (55' Anusik), Łakomy, Lisowski (60' Jakubczyk) - Gierach (44' Konik), Zjawiński, Rosołek (61' Muniak).
Trener: Sebastian Różycki, II trener: Hubert Dolewski

Lech Poznań 02 5-2 Legia 02
1-0 6 min.
1-1 46 min. Kamil Rokosz (karny po faulu na Michale Sparwasserze)
2-1 48 min.
3-1 55 min.
3-2 58 min. Michał Sparwasser (dob. strzału Dawida Barnowskiego)
4-2 60 min.
5-2 70 min.

Legia: Katnaji - Ignacak (55' Toczyski), Rokosz, Peda, Michor - Barnowski, Kochanowski, Munik (50' Szałek), Stawiarz (36' Grabowski), Gościniarek (45' Szabłowski) - Sparwasser
Trener: Michał Kolanowski, II trener Hubert Dolewski

Legia 03 4-0 (2-0) Motor Lublin 03
1-0 2 min. Tomasz Wysocki (as. Oliwier Marczuk z rzutu rożnego)
2-0 5 min. Marcel Niesłuchowski b.a.
3-0 46 min. Adrian Troć (rzut wolny po faulu na Jakubie Kowalskim)
4-0 48 min. Jakub Kowalski (rzut wolny)

Legia: Łada, Klan - Ślusarczyk, Szewczyk, Wysocki, Derlatka, Wiater, Ślendak, Marczuk, Troć, Kowalski, Papazjan, Niesłuchowski
Trener: Rafał Gębarski

Legioniści szybko przystąpili do rzeczy, dwoma zdobytymi w ciągu pierwszych pięciu minut bramkami podcięli lublinianom skrzydła i dbali, by przypadkiem goście nie "wrócili" do gry. Na początku drugiej połowy motorowcy stworzyli zagrożenie pod naszą bramką po stałych fragmentach gry, ale odpowiedzią były bramki Adriana Trocia i Jakuba Kowalskiego.

Legia 04 0-0 Motor Lublin 04

Legia: Mielcarz, Żółciński - Piotrowski [05], Drabik, Paradowski, Wysocki [05], Arkuszewski, kepal, Bindulski, Szadkowski, Sołdaj, Rycaj, Walczak, gr. testowany
Trener: Dariusz Rolak

Legia 05 18-5 (8-0) Motor Lublin 05
1-0 5 min. Milan Bazler (as. Martin Samsi)
2-0 11 min. Filip Borowski (as. Grzegorz Burakowski)
3-0 14 min. Filip Borowski (as. Kacper Michalski)
4-0 18 min. Filip Borowski (as. Milan Bazler)
5-0 19 min. Milan Bazler (as. Filip Borowski)
6-0 24 min. Wojciech Grochulski (as. Martin Samsi)
7-0 26 min. Martin Samsi (as. Szymon Gaj)
8-0 30 min. Martin Samsi
9-0 31 min. Oskar Lachowicz (as. Filip Borowski)
9-1 33 min.
10-1 35 min. Szymon Gaj (as. Jakub Szewczak)
10-2 36 min.
11-2 38 min. Kacper Michalski (as. Milan Bazler po akcji Grześka Burakowskiego)
11-3 41 min.
11-4 43 min.
11-5 44 min.
12-5 45 min. Martin Smasi (as. Milan Bazler)
13-5 47 min. Grzegorz Burakowski (asl. Milan Bazler)
14-5 49 min. Jakub Szewczak (as. Milan Bazler)
15-5 53 min. Filip Borowski (as. Oskar Lachowicz)
16-5 57 min. Milan Bazler
17-5 58 min. Filip Borowski (as. Martin Samsi)
18-5 60 min. Martin Samsi (as. Jakub Szewczak)

Legia: Sitnik, Stanek [06] - Lachowicz, Burakowski, Gaj, Szewczak, Michalski, Borowski, Samsi, Grochulski, Bazler
Trener: Jakub Zapaśnik (as. Przemysław Chojnowski)

Pewne zwycięstwo legionistów w pojedynku z rówieśnikami z Motora. Wprawdzie goście w II kwarcie wykorzystując drzemkę naszych graczy zdobyli aż 5 goli, ale przez większość meczu dominacja podopiecznych Jakuba Zapaśnika była niepodważalna.

Legia 06A 15-1 Motor Lublin 06A
1-0 2 min. Franciszek Saganowski b.a.
2-0 3 min. Jakub Żewłakow (as. Kacper Włodarek)
3-0 18 min. Rafał Boczoń (as. Jakub Żewłakow)
4-0 22 min. Bruno Cłapiński
5-0 28 min. Piotr Kuśmider (as. Olgierd Wełna)
6-0 30 min. Olgierd Wełna