fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Piłkarze o meczu z Legia - Górnik

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Jodłowiec: Szybko odreagowaliśmy tym zwycięstwem plamę, którą daliśmy w Niecieczy. Początek był nieciekawy, ale odbudowaliśmy się i strzeliliśmy gola do przerwy. Od tego momentu wszystko było już dobrze. Po stracie gola pomogli nam kibice i nie było u nas zwątpienia - dopóki piłka w grze. Chcieliśmy za wszelką cenę ten mecz wygrać i to się udało. Mogliśmy nawet strzelić więcej bramek.

Arkadiusz Malarz: Szkoda tej straconej bramki, ale najważniejsze jest zasłużone zwycięstwo. Podnieśliśmy się po wstydliwej porażce z Termaliką. Cieszy to, że tak szybko zareagowaliśmy - jedziemy dalej. Teraz pora na Cracovię, która pokazała, że gra fajną piłkę i liczy się w walce o najwyższe cele. Na pewno czeka nas tam ciężkie spotkanie, ale mamy tydzień by spokojnie się do niego przygotować.

Sebastian Steblecki (Górnik): Nie uchroniliśmy się od błędów. Biorę pierwszą bramkę na siebie, bo mieliśmy przypisane indywidualne krycie i ja miałem pilnować Hlouska. Niestety moment dekoncentracji... takie rzeczy nie mogą się zdarzać. Gdyby nie ta bramka to kto wie jak potoczyłaby się druga połowa. Może Legia grałaby bardziej nerwowo wiedząc, że jest w ciężkiej sytuacji? Ja dałem im pozytywnego kopa i wyszli z większym impetem na drugą połowę. Z kolei my bardziej cofnęliśmy się i potem straciliśmy kolejne bramki. Ciężko było coś zrobić. Przegraliśmy jako drużyna, ale nie jest wstydem tutaj przegrać.

Aleksander Kwiek (Górnik): Graliśmy z Legią, która obecnie jest najlepszym klubem. Szkoda, że straciliśmy bramkę do szatni, bo różnie mogło być. Na pewno ten gol pokrzyżował nam plany. Mieliśmy plan żeby zawęzić pole, cofnąć się i grać z kontry. Legia jednak to wykorzystała i zdecydowanie wygrała. Trochę za głęboko się cofnęliśmy. Trzeba wyciągnąć wnioski i starać się wygrywać w następnych meczach.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.