Marek Saganowski - fot. Mishka / Legionisci.com

Sparing: Mazur Karczew 0-3 Legia II Warszawa

W rozegranym w sobotę meczu sparingowym Legia II Warszawa pokonała na wyjeździe Mazura Karczew 3-0. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po bramce Jarosława Niezgody. Drugiego gola w 65. minucie strzelił Michał Trąbka, a wynik ustalił w 78. minucie Arkadiusz Madeński.

Sparing: Mazur Karczew 0-3 (0-1) Legia Warszawa
0-1 23' Jarosław Niezgoda (dob. strzału Arkadiusza Najemskiego)
0-2 65' Michał Trąbka (as. Branimir Galić)
0-3 78' Arkadiusz Madeński (as. Bartosz Skowron)

W zespole Legii II zagrali: Radosław Majecki, Dominik Kąkolewski, Mateusz Zawal, Mateusz Wieteska, Bartosz Skowron, Eryk Rakowski, Bartłomiej Urbański, Michał Kopczyński, Sebastian Szymański, Konrad Michalak, Branimir Galić, Tomasz Nawrotka, Arkadiusz Madeński, Jarosław Niezgoda, Michał Trąbka, Marek Saganowski