Ondrej Duda podczas meczu na Łazienkowskiej - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Duda może przebierać w ofertach

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jeszcze w zimowym oknie transferowym Ondrej Duda mógł odejść z Legii Warszawa. Transferem pomocnika poważnie zainteresowani byli włodarze Sportingu Braga, ale "Wojskowi" nie przystali na proponowane przez nich warunki. Zdaniem portugalskich mediów, latem o Słowaka powalczy z kolei kilka klubów angielskiej Premier League.

O sprzedaniu Ondreja Dudy mówi się od dłuższego czasu. Pomocnik był już w przeszłości jedną nogą w Interze Mediolan, a spekulowano również o jego przenosinach do SSC Napoli. W styczniu pojawiła się oferta z Portugalii, która nie usatysfakcjonowała włodarzy Legii. Słowak nadal jest perspektywicznym piłkarzem, który latem nie będzie narzekał na brak ofert z zachodu. Już teraz mówi się, że po zakończeniu sezonu Dudę u siebie widzieliby skauci Arsenalu, Tottenhamu, Evertonu, Stoke City, Southampton, Newcastle United, a także West Ham United.

21-latek ostatnio znajdował się w słabszej dyspozycji, lecz po obozie przygotowawczym na Malcie ma szanse na powrót do swojej najwyższej formy. Pokazały to pierwsze ligowe mecze w tym roku, w których był wyróżniającym się zawodnikiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.