Lechiści przy Łazienkowskiej w październiku 2014 roku - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Lechiści przyjadą pociągiem specjalnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Lechii Gdańsk ze sporym wyprzedzeniem rozpoczęli zapisy na wyjazd do Warszawy na mecz z Legią, który rozegrany zostanie 2 kwietnia. Lechiści przygotowali promocyjną cenę biletu wraz z przejazdem pociągiem specjalnym, która w pierwszych dniach sprzedaży wynosić będzie 80 złotych, a później wzrośnie do 100 PLN.

W minionym sezonie na meczu 1/8 finału Pucharu Polski gdańszczanie przyjechali do Warszawy w 600 osób. Podczas poprzedniej wizyty, w październiku 2014 roku, lechiści stawili się w 834 osoby.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
(L)egiunia Fanatic(L) - 18.03.2016 / 17:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zadnych sentymentow to jest kosa a nie zadna jakas pseudo zgoda byla.Wszyscy na mecz i jazda z kur.... Tylko Legia w Mlawie!!

odpowiedz
Eh - 18.03.2016 / 16:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kolejni co pewnie nawet górnej części sektora nie zapełnią. Kiedyś to pare ekip potrafiło zapełnić u nas sektor gości a teraz to jakoś ciężko jest to sobie wyobrazić.

odpowiedz
@jarek - 18.03.2016 / 16:37, *..centertel.pl

A teraz kto rządzi? Nasterydowane głąby?

odpowiedz
Matigol - 18.03.2016 / 16:29, *..adsl.inetia.pl

Do "MW" : Kolego, bez spiny - ale z tego co sie orientuje to w Mławie jest też Lechia, mają flagę którą zawsze wieszają na Ł3. Wyjaśnij jak wygląda sytuacja w twoim mieście - jeśli się pomyliłem. Z Legijnym pozdrowieniem.

odpowiedz
Do kowalcwk - 18.03.2016 / 15:58, *..dynamic.gprs.plus.pl

Bilet na sektor gości w ekstraklasie kosztuje tyle i LE najtańszy bilet bez ulg na sektor gospodarzy. U nas zazwyczaj 35 zeta.

odpowiedz
jarek - 18.03.2016 / 15:43, *..242.metrointernet.pl

Do nawro.
Facet, pierdzielisz. Kogo obchodzą twoje układy sprzed 30 lat ?
W ogóle wtedy rządziła na Legi patologia która za nachlanie się robiła wszystko, różne dziwne układy.

odpowiedz
kowalcwk - 18.03.2016 / 15:43, *..centertel.pl

Ile kosztuje bilet u nas dla gości a ile na bułgarska?

odpowiedz
MW - 18.03.2016 / 14:16, *..wipasz.pl

W mławie tylko (L)egia !!!

odpowiedz
do dd - 18.03.2016 / 14:13, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

A pomyślałeś o cenie biletu do Poznania?

odpowiedz
arus - 18.03.2016 / 14:00, *..117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

O której mecz?

odpowiedz
do dd - 18.03.2016 / 13:59, *..taxcare.pl

Sam bilet na stadion kosztuje 60zł.

odpowiedz
dd - 18.03.2016 / 13:33, *..static.chello.pl

Ciekawe dlaczego Lechia placi za przejazd 80-100 zl, a my do Poznania 120? Czyżby ktoś przycinał?

odpowiedz
Carlosgd - 18.03.2016 / 12:40, *..dynamic.mm.pl

Mieszkam obecnie w Gdańsku.
Już wczoraj stała kolejka do sklepu kibica po bilety do StoLicy

odpowiedz
MW - 18.03.2016 / 12:08, *..2

MŁAWA LEGIA WARSZAWA !!

odpowiedz
nawro - 18.03.2016 / 12:06, *..centertel.pl

niech jadą witam przyjaciół z la 80-tych
Wnuczka itp

odpowiedz