Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Czwartek, 31 marca 2016 r. godz. 14:05

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Jubileuszowa wystawa o Legii w Muzeum Sportu i Turystyki

Woytek, źródło: Legionisci.com

Od 8 kwietnia do 15 maja w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie prezentowana będzie jubileuszowa wystawa "100 lat Legii Warszawa". Wystawa ma przybliżyć stuletnią historię Legii, przede wszystkim sekcji piłkarskiej, ale nie tylko - będą także eksponaty związane z innymi dyscyplinami uprawianymi w klubie. Na wystawie prezentowane będą trofea – medale, puchary, dyplomy, a także stroje i pamiątki.

Zwiedzający będą mogli zobaczyć m.in. pierwszy medal piłkarskich mistrzostw Polski zdobyty przez Legię (1928), puchar Teatru Qui Pro Quo za zwycięstwo w derbowej rywalizacji z Polonią (1931), czy koszulkę, w której Kazimierz Deyna rozgrywał ostatnie w życiu mecze podczas Mistrzostw Europy
Oldbojów (1989).

Muzeum jest czynne od wtorku do piątku w godz. 9-17 i w weekendy w godz. 10-17.
ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, Centrum Olimpijskie

Noc Muzeów
14 maja podczas Nocy Muzeów pomiędzy Muzeum Sportu i Turystyki a Muzeum Legii kursował będzie klubowy autobus, którym zwiedzający będą mogli przemieścić się pomiędzy obiema placówkami. O godzinie 20 odbędzie się także pokaz Sekcji Gimnastycznej Legii Warszawa.

Odjazdy z Muzeum Sportu: 19.30; 20.30; 21.30; 22.30; 23.30 – ostatni kurs do Muzeum Legii
Odjazdy z Muzeum Legii: 19.00; 20.00; 21.00; 22.00; 23.00

fot. Muzeum Sportu i TurystykiKomentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!