fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

NS: W sobotę przyjdźcie wcześniej. Zbiórka na finał PP

Nieznani Sprawcy, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Już tylko trzy dni dzielą nas wszystkich od wyjątkowego meczu, na którym zaczniemy zabawę z okazji 100-lecia naszego klubu. Piłkarze grają jak przystało na zawodników Legii Warszawa i - miejmy nadzieję - zmierzają prosto po mistrzowski tytuł. Frekwencja oraz doping również znajdują się na poziomie godnym kibiców Legii. My dołożymy wszelkich starań aby rozpocząć obchody tak żeby sobotni mecz zapadł w pamięci na długo. Ale bez Waszego zaangażowania nie damy rady! - informują Nieznani Sprawcy.

- Zwracamy się do Was z apelem aby zwracać szczególną uwagę na prośby i polecenia osób odpowiedzialnych za oprawę oraz uważnie słuchać informacji płynących z gniazda. Rozglądajcie się również czy osoby w okół Was stosują się do poleceń wspomnianych osób. Wyjątkowo prosimy Was również o to abyście w sobotę przybyli na mecz nieco wcześniej niż zwykle, tak aby Żyleta była pełna już 30 minut przed pierwszym gwizdkiem.

- Przeprowadzimy również zbiórkę na oprawę finałowego meczu na Stadionie Narodowym. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że takowa prezentacja pochłania ogromną ilość pieniędzy. Przypominamy też o zbiórce w ramach akcji "Są takie psy, którym należy pomóc".

Razem po raz kolejny jesteśmy w stanie stworzyć coś niezwykłego!
Do zobaczenia sobotę!

NIEZNANI SPRAWCY

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.