fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut flagi To historia, której nic nie dorówna...

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podczas sobotniego meczu z Lechią, na Żylecie zadebiutowała 20-metrowa flaga nawiązująca do 100-letniej historii naszego klubu. Na płótnie uwiecznieni zostali marszałek Józef Piłsudski, Stanisław Mielech, Kazimierz Deyna i Lucjan Brychczy. Oprócz wyszytych pierwszego i obecnego herbu Legii, znalazło się również hasło "To historia, której nic nie dorówna, dziś Legia Warszawa wielka i dumna!".

Co ciekawe - wszystkie elementy flagi zostały uszyte, a nie nadrukowane!




Flaga w całości została sfinansowana z zysków uzyskanych dzięki waszym zakupom w sklepie Żyleta. W sklepie dostępne są już także szaliki nawiązujące do nowego płótna. Cena 35 zł.

fot. Żyleta Sklep

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
szemrany - 04.04.2016 / 18:31, *..dynamic.chello.pl

Darmowe trumny dla tych co mówią że to "trumna".Co ta litwa albo jakiś Marcin mogą wiedzieć o historii Legii.Czuwaj!

odpowiedz
do litwa - 04.04.2016 / 11:12, *..elartnet.pl

sam jesteś "trumna", leszczu, przyjrzyj się dokładnie i ogarnij się, gamoniu

odpowiedz
Tagi - 04.04.2016 / 05:07, *..static.chello.pl

To jest TO !

odpowiedz
Jerry - 04.04.2016 / 01:05, *..dynamic.chello.pl

Wspaniały pomysł. Krój pisma użyty a fladze łudząco podobny do tego, który używa w swoich barwach Hells Angels.

odpowiedz
do kamil - 03.04.2016 / 23:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Flag Fanatics to obecnie nr 1 w Polsce jeśli chodzi o szycie flag, nie ma lepszych. Na stadionie zielony ok

odpowiedz
Zlb82 - 03.04.2016 / 19:31, *..64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

CO TO JEST ????KAZDY CHYBA WIE JAK NASZ HERB WYGLADA!!!!CZERWIEN,ZIELEN ORAZ BIEL!!!! W HISTORYKÓW SIĘ BAWICIE NIEPOTRZEBNIE!!!!!

odpowiedz
Kielecki Sz.pieg - 03.04.2016 / 18:47, *..play-internet.pl

Chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy oceniają kolor zielonego na podstawie zdjęcia w internecie. Polecam zejść na dół trybuny i odwrócić się za siebie i spojrzeć w górę zamiast klepać bzdury w necie.
Poza tym nasz zielony nigdy nie był jaskrawy tylko zawsze podchodził pod morski, co było widać na flagach w latach 90, czy na początku tego wieku.

odpowiedz
nn - 03.04.2016 / 18:33, *..amazon.com

do marudzacych na temat odcieniu zieleni - radze zmienic ustawienia wyswietlania kolorow w monitorze :]

odpowiedz
rob bandit - 03.04.2016 / 18:18, *..opera-mini.net

kolejne superpłótno...komuś się odcień zieleni nie podoba???

odpowiedz
MARUDERZY ZIELONEGO - 03.04.2016 / 17:04, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Na tym zdjęciu jest ten sam zielony co na nowej fladze...

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/12118666_437914213061971_1790412836331266512_n.jpg?oh=3ec864ab1a2736019c3355e659f5dfc0&oe=5776C708

odpowiedz
do kibic i kamil - 03.04.2016 / 16:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

wpadnijcie na mecz i obejrzycie flagę na żywo. Kolo zupełnie inaczej wygląda internetowe lamusy

odpowiedz
Kibic - 03.04.2016 / 15:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Proszę ogarnijcie sie z ta zielenia... nie mozecie robic jak na Legia Fans czy na Legii z syrenka

odpowiedz
oLaf - 03.04.2016 / 15:45, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

piękna flaga - fajna, ze z postaciami zasłużonymi!!!!

odpowiedz
Rafal - 03.04.2016 / 15:27, *..play-internet.pl

duzo mamy tych flag. Nie wszystkie mozna na meczu wywiesic z braku miejsca na Zylecie. Szkoda że na wschodniej zadne nigdy nie są wywieszane.

odpowiedz
do litwa - 03.04.2016 / 14:27, *..lukman.pl

ty sam jesteś trumna!!!

odpowiedz
Wielka L - 03.04.2016 / 14:20, *..dynamic.chello.pl

trumna to był jakiś odwrócony trójkąt, a to jest prawdziwy PIERWSZY herb Legii. W sumie nawet szkoda że nasi kopacze w tym sezonie z takim nie grają na piersi.

odpowiedz
Rychu - 03.04.2016 / 14:19, *..warszawa.vectranet.pl

Zaje*ista flaga.

odpowiedz
KAMI(L) - 03.04.2016 / 14:12, *..dynamic.chello.pl

Flaga kozacka, troszkę podobna do Legia Warszawa która była malowana sprayami (teraz jest szyta), tylko ta zieleń.... dramat, znowu podchodzi pod niebieski, nie możecie zmienić producenta albo z nim dogadać żeby inny kolor sprowadzał? Już lepsza byłaby zgniła, wojskowa zieleń, niż ta morska

odpowiedz
Czaro - 03.04.2016 / 14:01, *..dynamic.chello.pl

Gimby z Krakowa i Poznania widzą trumnę :-) , echhh piękna to zbyt mało powiedziane.

odpowiedz
Kibic - 03.04.2016 / 13:48, *..internetia.net.pl

Boczni obrońcy - Jędza , Holusek - Ok . Malarz jak na ligę też morze być . Środkowi obrońcy - Pazdan , Jędza , Lewczuk - tu przydałoby się wzmocnienie . Środek Pomocy Jędza - Ok - Borysiuk nie porozumienie . Brakuje ofensywnego Pomocnika w środku przy Jodłowcu . Boczni pomocnicy - Guli - Ok - ale jest Kucharz - ale czy wystarczający by powalczyć o LM . Więc z bocznymi tu też widziałbym pozycję do wzmocnienia . Napastnicy - Zlatan walczak , potrafi zagrać piłkę , ale wolny , tak jak niko . w Napadzie brakuje mi szybkiego Napadziora .

odpowiedz
fgn - 03.04.2016 / 13:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

bardzo fajna flaga

odpowiedz
Bibendum - 03.04.2016 / 13:09, *..dynamic.chello.pl

Flaga bardzo ładna można powiedzieć urwała dupę.Bardzo dobry pomysł z tymi postaciami na fladze.

odpowiedz
Doinformowany - 03.04.2016 / 12:40, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Trumna? Wy chyba jesteście pyrami bo każdy prawdziwy kibic, znający historie naszego klubu wie jak wyglądają herby i czym była trumna. Oj dzieciaki...

odpowiedz
mobilas - 03.04.2016 / 12:09, *..internetdsl.tpnet.pl

przezajebista nawiazujaca od początku do dziś to już jest sztuka i możemy mowic sztandar a nie zwykla flaga brawo dla tych co nad projektem myśleli mocno LEGIA

odpowiedz
Marcin - 03.04.2016 / 12:07, *..play-internet.pl

Ja nie lubię takich udziwnień. Herb jest jeden! Flaga mi się podoba. Ale szaliki już nie. Dla mnie akceptowalne są dwa herby ten z prawej strony flagi i czarna elka w kółeczku i nie widzę potrzeby, aby eksponować jakieś herby z przed stu lat mimo, że rzeczywiście kiedyś taki był. Po prostu nie podobają mi się takie rzeczy, nie chciałbym, żeby doszło do takiej sytuacji, że będzie ze 30 herbów Legii i ten prawdziwy straci swoją świetność. Tak jak nazwa klubu, której nie można zmieniać. Bez spiny mam nadzieje, że mnie rozumiecie.

odpowiedz
Prawda - 03.04.2016 / 11:47, *..dynamic.chello.pl

Kawał dobrej roboty. Flaszka dla autorów.

odpowiedz
aqweds - 03.04.2016 / 11:46, *..sgh.waw.pl

Jaka trumna?! Trumna to było logo stworzone przez ITI. To, co jest na tej fladze to prawdziwy, pierwszy herb.

odpowiedz
Jacek do Marcin - 03.04.2016 / 11:43, *..supermedia.pl

Nie razi, bo jest rzeczywisty pierwszy herb Legii. Trumna za czasów ITI to jakiś wymysł nie wiem kogo ale nie miała nic wspólnego z tą właściwą.

odpowiedz
Bidon - 03.04.2016 / 11:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Juz teraz smiem twierdzic ze to jedna z najlepszych flag na Legii !!!

odpowiedz
Marcin - 03.04.2016 / 11:22, *..play-internet.pl

Naprawdę ładna flaga. Brawo!!!!! piękne zdjęcia postaci i nawet trumna nie razi.

odpowiedz
Litwa - 03.04.2016 / 11:09, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

Trumna powróciła! ;-)

odpowiedz
Rogal - 03.04.2016 / 11:05, *..play-internet.pl

Kozacka

odpowiedz