2016-04-06 młodzież, Młode Wilki, Legia 2000 - Znicz Pruszków - fot. Raffi / Legionisci.com

Młodzież: mecze środowe

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zaległości nadrabiali dziś gracze CLJ i juniorów młodszych U-16. Juniorzy starsi prowadzili po golu Piotra Cichockiego, ale po przerwie gospodarze odgryźli się i wyrównali po rzucie karnym, ustalając wynik spotkania na 1-1. Lepiej poszło Legii 2000 w Pruszkowie, choć przez 60 minut gracze Znicza stawiali zacięty opór. Po bramce Praszelika w I odsłonie, po przerwie wynik rozstrzygnął Maks Sitek, dwukrotnie wykorzystując niezdecydowanie bloku obronnego MKS.

CLJ: GKS Bełchatów 97/8 1-1 (0-1) Legia 97/8
0-1 12 min. Piotr Cichocki (as. Filip Karbowy)
1-1 51 min. Michał Lewandowski (rzut karny)

Legia: Majecki [99] - Szrek, Żyro, Bondarenko [99], Ostrowski (70' Góral [99]) - Waniek, Karbowy, Aftyka (70' Karbowiak) - Cichocki (46' Szymański [99]), Napora, Leleno (60' Olejarka [99])
Trener: Piotr Kobierecki, II trener: Mateusz Kamuda

Znicz Pruszków 00 0-2 Legia 00
0-1 Mateusz Praszelik (as. Mateusz Szwed)
0-2 61 min. Maksymilian Sitek b.a.
0-3 64 min. Maksymilian Sitek (as. Maciej Rosołek)

Legia: Kossmann - Kukułowicz, Gładysz, Cichocki, Szulc (60' Kisły) - Dziuba (54' Sitek), Sinior (41' Kłos), Mydlarz, Praszelik (54' Rosołek), Król (65 min. Nikodem Zawistowski) - SZwed