Czesław Michniewicz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz: Może Legii będzie się ciężko grało ze złotymi medalami

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Czesław Michniewicz (trener Pogoni): Dużo było dzisiaj walki, ale walki fair, kontaktowej, o każdy metr boiska. Wiedzieliśmy, że przeciwko Legii gra się trudno. Legia znakomicie wykorzystuje swoje warunki fizyczne, nie zostawia wiele miejsca na boisku. Murawa nie była najlepsza, boisko było tępe, bo nie zostało polane przed meczem.
W związku z tym, gra mogła być lepsza. Dla niektórych to kolejny remis, ale myślę, że nie sprawiliśmy kibicom zawodu. Było ich dzisiaj bardzo wielu, mam nadzieję, że to będzie już standard.

Czekają nas atrakcyjni rywale w kolejnej rundzie. Myślę, że należą nam się słowa uznania. Legii strzela się bramki bardzo trudno. 0-0 z Legią to nie jest zły wynik, nawet u siebie. Zaryzykowaliśmy grę o pełną pulę, ale Legia zagrała dobrze w obronie. Reforma spowodowała, że liga praktycznie zaczyna się od nowa, bo przed nami 7 kolejek. Każde miejsce poniżej 3., które mamy teraz, będzie oznaczało niedosyt. Różnice punktowe są niewielkie. Na koniec gramy z Legią przy Łazienkowskiej. Mam nadzieję, że Legii będzie się ciężko grało ze złotymi medalami na szyjach. Daj Boże, żebyśmy my zagrali o więcej niż dziś.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.