Transparent kibiców Legii podczas meczu Ligi Europy w Danii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Grupy Kibicowskie zapraszają na demonstrację

źródło: zyleta.info - Wiadomość archiwalna

10 kwietnia, o godz. 12.30 na Placu Defilad odbędzie się kolejna manifestacja przeciwko przyjmowaniu przez Polskę uchodźców. Grupy Kibicowskie Legii Warszawa apelują do wszystkich fanów stołecznego klubu o przybycie na niedzielną demonstrację.

Informacja organizatorów:

Zamachy terrorystyczne w Brukseli, wskutek których zginęło ponad 30 osób, a ok 300 zostało rannych, kolejny raz potwierdzają nasze obawy o przyszłość Polski i Europy, która może być zagrożona poprzez masowy napływ pozaeuropejskich imigrantów oraz wzrost islamskiego ekstremizmu, związanego z działalnością Państwa Islamskiego.

Ponownie Europa padła na kolana przed swoimi przyszłymi oprawcami. Jeśli nie wróci do swoich łacińskich, chrześcijańskich korzeni, i nie odrzuci demoliberalnego dyktatu, to Cywilizacja Łacińska zniknie z powierzchni ziemi, ale wcześniej spłynie krwią, co jest nieuniknione!

Między bajki trzeba włożyć to, że służby specjalne oraz wprowadzanie stanów wyjątkowych będą w stanie zagwarantować nam większe bezpieczeństwo przed terroryzmem. Nie powinniście wszyscy wierzyć zdziwieniu, przerażeniu oraz deklaracjom demoliberalnych rządów europejskich o obronie „wartości europejskich” (cokolwiek miałoby to znaczyć!). (…)

Zapraszamy wobec tego na kolejną manifestację przeciw sprowadzaniu imigrantów, która odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 12:30 na Placu Defilad!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.