Nemanja Nikolić - fot. Mishka / Legionisci.com

Nikolić: Urban strzelał ładniejsze gole niż ja? To gratuluję

Jeleń, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Myślę, że powinniśmy być szczęśliwi, bo jesteśmy na pierwszej pozycji. Wcześniej musieliśmy nadrabiać, kalkulować i patrzeć na inne zespoły. Teraz jest zupełnie inaczej, bo wszystko zależy wyłącznie od nas. Lech nie jest co prawda na pozycji na jakiej chciałby być, ale mimo to rozegramy jutro największe derby w Ekstraklasie - mówił przed meczem Nemanja Nikolić.

- W lidze Lech jest drużyną, która wiele wygrała. Mają dobrych zawodników, którzy potrafią zwyciężać i grają w narodowych drużynach, więc musimy czuć respekt do rywala. Spotkanie z poznaniakami będzie kolejnym krokiem na drodze do tytułu, nie traktujemy go jako finał rozgrywek, choć wiemy, jak ważny będzie ten mecz dla naszych kibiców i dla nich będziemy chcieli wygrać. Mam nadzieję, że tak jak w Poznaniu, pokażemy swoją jakość i zdobędziemy bardzo ważne trzy punkty.

Na konferencji nie mogło zabraknąć naturalnie wątku trenera Urbana: - Dwa mecze bez gola? To pytanie jest już nudne (śmiech). Strzeliłem 25 bramek i chyba nie muszę nic udowadniać. Nie pytajcie mnie o trenera Urbana, on nie jest związany z Legią. Mówił, że nie ma się czego uczyć ode mnie, bo strzelał ładniejsze bramki? To gratuluję. Pozostało mu już tylko nauczyć swoich podopiecznych jak strzelać, bo cały zespół ma tylko kilka więcej niż ja sam. Nie wiem, czemu trener Lecha tak często o mnie mówi, tak czy inaczej zaproszenie na trening w Warszawie ciągle jest aktualne - zakończył "Niko".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.