Lucjan Brychczy - fot. Hagi / Legionisci.com

Trybuna im. Lucjana Brychczego!

Jeleń, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartkowy wieczór kibice tłumnie przybyli na Łazienkowską, by uhonorować żywą legendę naszego klubu, Pana Lucjana Brychczego. "Kici" odsłonił tablicę pamiątkową na trybunie południowej, która od teraz oficjalnie nosi nazwę Trybuny im. Lucjana Brychczego.

Fotoreportaż z uroczystości - 26 zdjęć Hagiego

fot. Woytek / Legionisci.com

- My kibice nie jesteśmy od mówienia, a od działania i Pan, Panie Lucjanie taką zasadę wyznaje przez całe swoje życie. Są jednak w życiu takie momenty, gdzie nie tylko można coś powiedzieć, a wręcz wypada - takimi słowami uroczystość rozpoczął Leszek Mańk, przedstawiciel Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa. Po słowach uznania ze strony fanów, jak i przedstawicieli klubu, Lucjan Brychczy o 19:16 odsłonił pamiątkową tablicę będącą także hołdem za 62 lata reprezentowania barw "Wojskowych".

fot. Woytek / Legionisci.com

Promenada na trybunie rozbłysła dziesiątkami rac, w górę poszybowały dziesiątki flag, a z głośników popłynął "Sen o Warszawie". Tak pół tysiąca zgromadzonych na Ł3 kibiców oddało hołd największemu z największych legionistów. Po chwili fani mieli okazje osobiście pogratulować i zrobić sobie zdjęcie z naszą legendą. Być może zabrzmi to patetycznie, ale mieliśmy okazję oglądać prawdziwe warszawskie "non omnis moriar".


vid. Woytek

Fotoreportaż z uroczystości - 26 zdjęć Hagiego

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.