Stanisław Czerczesow - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Czerczesow: Mały kroczek w kierunku celu

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Stanisław Czerczesow (trener Legii): Ciężki i interesujący mecz. Pełny stadion spowodował, że czuliśmy wsparcie naszych kibiców. Przy ich dopingu udało się nam wygrać. To był mały kroczek w kierunku naszego ostatecznego celu. Mieliśmy dziś wiele okazji do zdobycia gola. Cieszę się, że tych okazji było tak wiele.

Najwyraźniej tak było pisane - Aleksandar Prijović zmarnował kilka szans, ale w końcu strzelił gola w trudnej sytuacji. To była bardo ważna wygrana. Zwyciężyła drużyna, która bardziej chciała zgarnąć dziś trzy punkty. Ale wygrana nie byłaby możliwa bez naszych kibiców.

Kasper Hamalainen to dobry gracz i może występować na wielu pozycjach. Gdy Michała Pazdana zabolało kolano, zdecydowałem, że grał będzie Hamalainen. Nie planowałem wcześniej zmieniać Prijovicia, ale najwyraźniej ten przestraszył się zmiany i strzelił gola. Pewnie gdyby wiedział, że chcę zdjąć Pazdana, to nic by nie strzelił.

Nie myślę jeszcze o kolejnym meczu z Lechem. Ważniejsze są dla mnie najbliższe spotkania.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.