Księga Stulecia Legii Warszawa
REKLAMA

Księga Stulecia: Jak i kiedy powstała Legia Warszawa?

Woytek, źródło: Legia WarszawaWiadomość archiwalna>

Klub zaprezentował pierwszy rozdział "Księgi Stulecia Legii Warszawa". Kilkunastostronicowa publikacja zilustrowana niesamowitymi archiwalnymi zdjęciami, uzyskanymi m.in. z Centralnego Archiwum Wojskowego, w najdrobniejszych szczegółach opisuje powstanie Legii - to lektura obowiązkowa dla każdego kibica stołecznej drużyny!

Autorem tego rozdziału jest Grzegorz Karpiński, który kilka lat spędził w archiwach, odkrywając dokumenty uściślające początki historii Legii.

Pierwszy rozdział możecie pobrać na komputer za darmo w formie pliku PDF.

Do końca maja możecie zamawiać wydawnictwo przygotowywane przez klub wspólnie z PWN w sklepie Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
oLaf - 18.04.2016 / 23:30, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

DO REDAKCJI:

weżcie łaskawie zwróćcie komuś uwagę żeby uzupełnić obecnie stare dane w Wiki Q!!!!!

https://pl.wikipedia.org/wiki/CWKS_Legia_Warszawa

już nie mówię, ze trochę nieprzychylnie jest napisane....

odpowiedz
@yupi - 18.04.2016 / 22:34, *..dynamic.chello.pl

Na PS4 też ładnie się ogląda :)

odpowiedz
do Bolek - 18.04.2016 / 12:05, *..internetdsl.tpnet.pl

reklama dźwignią handl. na pewno nie jedna osoba po zobaczeniu tego rozdziału zdecyduje się ją zamówić

odpowiedz
dd - 18.04.2016 / 09:08, *..static.chello.pl

Żeby obejrzeć "Legendę" rzeba się zarejestrować.
A księga w pliku pdf i tak zapewne będzie cała w przyszłości w necie w pdf. Ktoś się pofatyguje zapewne.

odpowiedz
Bolek - 18.04.2016 / 08:38, *..play-internet.pl

Czy po to płaci się takie pieniądze za księgę żeby fragmenty były do pobrania w pdf dla każdego?

odpowiedz
yupi - 18.04.2016 / 08:32, *..dynamic.chello.pl

Fajnie zapisane, pierwszy odcinek "Legenda" obejrzałem bez oderwania wzroku, jednak słyszałem, ze wielu ziomków mialo jakies problemy. Z jego odtworzeniem?..
Najłatwiej obejrzec na telewizorze, większość z Was ma telewizor SmartTV, a w nich sa uslugi internet tv i tam platforma player.pl, bez zadnego logowania, rejestracji itp., wystarczy wi-fi, serial zapowiada sie grubo takze warto to sprawdzić

odpowiedz
raty bez bik'u - 18.04.2016 / 08:24, *..94

600pln??? wow cena z kosmosu

odpowiedz
hubert - 18.04.2016 / 08:16, *..dynamic.mm.pl

No, Karpiko to ma zacięcie do takich spraw...

odpowiedz
mmm - 18.04.2016 / 07:17, *..112

A w oficjalnym sklepie 6 nowych produktów i... i wszystkie 6 zawiera nową barwę - kolor żółty (czy to ma być złoty?) Aż się boję pamiątkowych koszulek upamiętniających mistrzostwo na stulecie.

odpowiedz
oLaf - 18.04.2016 / 00:01, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

jak na początki Legii (i b. stare czasy) ilość info imponująca!!

Szkoda że cena albumu kompletnie z sufitu!!!!

(tak, tak, wiem, ''raz na 100 lat'' itp. pierdoły będą ludzie pisać, ale faktem jest że porównywalne objętościowo albumy (inna tematyka, niektórzy powiedzą, że trudniejsza, ale nie spieram się) są na rynku za 150-170zł !!!)

odpowiedz