Ivica Vrdoljak zakończy karierę? - fot. Legionisci.com

Koniec kariery Vrdoljaka?

Mishka, źródło: Przegląd Sportowy - Wiadomość archiwalna

Przegląd Sportowy poinformował, że dalsza kariera piłkarska Ivicy Vrdoljaka wisi na włosku. Jeśli jeszcze raz spróbuje wrócić do gry i znowu dozna kontuzji, prawdopodobnie wyląduje na wózku inwalidzkim - taką diagnozę piłkarz usłyszał po konsultacji we włoskiej klinice. Być może zawodnik niebawem zakończy karierę. Po raz ostatni Vrdoljak zagrał w ligowym meczu 17 maja 2015 r.

Później cały czas narzekał na urazy związane z uszkodzeniem więzadła rzepki. W sierpniu przeszedł operację i miał wrócić na boisko w grudniu. Później planowano, że wraz z pierwszym zespołem rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej. Ostatecznie został przesunięty do drugiego zespołu, ale nadal nie gra z powodu bólu.

Niedawno Vrdoljak udał się na konsultację do kliniki Villa Stuart w Rzymie. Diagnoza nie była pomyślna. Nawet jeśli uraz da się zaleczyć, to powrót do sportu może zakończyć się kalectwem. Jak informuje Przegląd Sportowy, piłkarz zgłasza bóle w całym kolanie oprócz miejsca, które miał operowane. Miał również pretensje, że kazano mu się poddać operacji, a jej zasadność poddają w wątpliwość również specjaliści z Rzymu. Dodatkowo, u Vrdoljaka zdiagnozowano ekstremalnie szybki zanik mięśnia czworogłowego.

Więcej w Przeglądzie Sportowym.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.