Nemanja Nikolić - fot. Mishka / Legionisci.com

Jubileuszowe mecze Borysiuka i Nikolicia

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Spotkanie z Cracovią było wyjątkowe dla dwóch legionistów, którzy jednocześnie świętowali swoje jubileusze. Ariel Borysiuk zaliczył setny ligowy występ jako zawodnik Legii. Z kolei dla Nemanji Nikolicia był to już 50. mecz w klubie z Łazienkowskiej we wszystkich rozgrywkach.

Ariel Borysiuk zadebiutował w Legii w grudniu 2007 roku w meczu ówczesnego Pucharu Ekstraklasy. Miał wówczas 16 lat 5 miesięcy i 8 dni, co czyni go dziś trzecim najmłodszym zawodnikiem w historii klubu. Po kilku sezonach spędzonych w Warszawie, spróbował sił za granicą po czym wrócił do Polski. Od wiosny 2016 ponownie reprezentuje barwy "Wojskowych".

fot. Fumen / Legionisci.com

Krótszym stażem może pochwalić się Nemanja Nikolić, który dołączył do stołecznego klubu przed sezonem. To nie przeszkodziło mu w rozegraniu 50 meczów w historii Legii. Węgier nie ma jeszcze na koncie żadnych sukcesów, ale wszystko wskazuje na to, że wkrótce będzie cieszył się z korony króla strzelców. Jednocześnie wraz z drużyną ma realne szanse na mistrzowski tytuł oraz krajowy puchar. Napastnikowi Legii życzymy z całego serca sięgnięcia po oba tytuły.

fot. Fumen / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.