REKLAMA

Zbiórka zabawek dla świetlicy w Centrum Zdrowia Dziecka

Woytek - Wiadomość archiwalna

W piątek w godzinach 17-20 w Źródełku będziecie mieli ostatnią szansę by wesprzeć odnawianie Centrum Zdrowia Dziecka. Zbierane będą zabawki dla małych pacjentów. Ponadto będziecie mogli kupić kubki, smyczki, vlepki oraz koszulki "Legia albo śmierć", z których dochód przeznaczony będzie na akcję pomocy CZD.

WFS wspólnie z Legijnym Powiślem dokonali kolejnego "cudu" w CZD. Dzięki pomocy firm Bautech Futura i Resin Floor, udało im się pomalować i zalać żywicą podłogę na korytarzu Genialny efekt!

fot. WFS
fot. WFS

W tych samych godzinach w Źródełku będzie można nabyć gadżety Sekcji Bokserskiej, wydanych z okazji 85-lecia istnienia sekcji. Koszulka jest bawełniana i znajduje się na niej złoty nadruk. Cena koszulki wynosi 60 zł. Ponadto dostępne są również kubki (25 zł) i smycze (15 zł). Całkowity zysk przeznaczony zostanie na dalszą działalność sekcji.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.